Numbuzin No.5 Vitamin Concentrated Serum

Sale

Numbuzin No.5 Vitamin Concentrated Serum

Çmimi origjinal qe: 2,500L.Çmimi i tanishëm është: 2,250L.

SKU: 11684 Kategori: , , ,

Përshkrim

Rigjallëroni lëkurën pa jetë me këtë serum të mbushur me vitamina antioksiduese për të ndihmuar në rikthimin e shkëlqimit natyral të lëkurës. Agjentët shtesë ndriçues duke përfshirë glutationin, niacinamidin, acidin tranexamic dhe alfa-arbutin ofrojnë një nxitje të madhe të shkëlqimit. Ekstraktet e bimëve nga kallami i sheqerit, rrënja e shafranit të Indisë dhe kërpudha minimizojnë irritimin.

Përfitimet:

Një ampulë intensive e vitaminës C që ndriçon lëkurën dhe redukton shfaqjen e hiperpigmentimit.

Përmban veti zbardhuese.

Përmban Glutathione, i cili barazon tonin e lëkurës tuaj dhe ndihmon me antioksidimin.

Përfshin Niacinamide për të hidratuar lëkurën tuaj për një pamje të shëndetshme.

Përdorimi:

Pas pastrimit dhe tonifikimit, merrni 3-5 pika nga serumi dhe shpërndajeni butësisht në të gjithë fytyrën tuaj.

Ingredientët
Vaccinium Vitis-Idaea Fruit Extract (604,074Ppm), Butylene Glycol, Niacinamide (50,000Ppm), Panthenol (50,000Ppm), Tranexamic Acid (40,000Ppm), Aqua, 1,2-Hexanediol, Neopentyl Glycol Dicaprate, Capric/​Caprylic Triglycerides, Sorbitol, Bifida Ferment Filtrate, Chondrus Crispus Extract, Butyrospermum Parkii Butter, Saccharum Officinarum Extract, Alpha-Arbutin, Sodium Hyaluronate, Melia Azadirachta Flower Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Melia Azadirachta Leaf Extract, Curcuma Longa Root Extract, Corallina Officinalis Extract, Tremella Fuciformis Extract, Pentylene Glycol, Glycerin, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid (2,000Ppm), Alpha Bisabolol, Tromethamine, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Hydrogenated Lecithin, Allantoin, Glutathione (100Ppm), Ceramide NP, Beta-Glucan, Dipotassium Glycyrrhizate, Tocopherol, L Ascorbic Acid, Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Ubiquinone, Alpha Lipoic Acid, Potassium Hydroxide, Behenyl Alcohol, Carbomer, Xanthan Gum, Disodium EDTA

Informacion shtesë

ml

30

Brand

Numbuzin

Related Products