Numbuzin No. 5 Daily Multi-Vitamin Cream

Sale

Numbuzin No. 5 Daily Multi-Vitamin Cream

Çmimi origjinal qe: 3,400L.Çmimi i tanishëm është: 3,060L.

Jepini lëkurës një shkëlqim të shëndetshëm me këtë krem me shumë vitamina të pasuruar me 22 lloje vitaminash dhe 27 lëndë ushqyese. Është formuluar me ekstrakt kumbulle Kakadu të pasur me vitaminë C, niacinamide dhe alfa bisabolol për të ndriçuar dhe forcuar lëkurën dhe për të reduktuar irritimin e lëkurës. Formula e kremit që përmban kapsula të vogla të verdha vitaminash hidraton thellësisht lëkurën. Rekomandohet për të gjitha llojet e lëkurës.

Përshkrim

Jepini lëkurës një shkëlqim të shëndetshëm me këtë krem me shumë vitamina të pasuruar me 22 lloje vitaminash dhe 27 lëndë ushqyese. Është formuluar me ekstrakt kumbulle Kakadu të pasur me vitaminë C, niacinamide dhe alfa bisabolol për të ndriçuar dhe forcuar lëkurën dhe për të reduktuar irritimin e lëkurës. Formula e kremit që përmban kapsula të vogla të verdha vitaminash hidraton thellësisht lëkurën. Rekomandohet për të gjitha llojet e lëkurës.

Përfitimet:

  • Një krem ushqyes fytyre i mbushur me 22 lloje të kompleksit të vitaminave dhe 27 lloje të lëndëve ushqyese për t’i dhënë shkëlqim lëkurës tuaj.
  • I pasuruar me 64.5% të ekstraktit të frutave Terminalia Ferdinandiana për të forcuar efikasitetin dhe për të reduktuar irritimin e lëkurës.
  • Përmban 2% vitaminë B5 (Panthenol) dhe vitaminë E (tokoferol) për të qetësuar lëkurën e ndjeshme.
  • Përmban kapsula vitaminash të verdha për të siguruar hidratim të thellë të lëkurës pa lënë asnjë ndjesi ngjitëse.

Përdorimi:

Në hapin e fundit të rutinës së kujdesit të lëkurës, aplikoni një sasi të moderuar kremi në të gjithë fytyrën. Përthithni butësisht për absorbim më të mirë.

Ingredientët:

Terminalia Ferdinandiana Fruit Extract, Methylpropanediol, Glycerin, Cetyl Ethylhexanoate, Cetearyl Alcohol, panthenol, Niacinamide, Betaine, Vinyl Dimethicone, Phytisqualane, Caprylic/Capric Triglyceride, 1,2-hexanediol, Methyl Trimethicone, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Polymethylsilsesquioxane, Propanediol, Melia Azadirachta Flower Extract, Melia Azadirachta Leaf Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Extract, Corallina Officinalis Extract, Olea Europaea (Olive) Leaf Extract, Phaseolus Lunatus (Green Bean) Seed Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Hydrogenated Lecithin, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil, Litsea Cubeba Fruit Oil, Rosa Canina Fruit Oil, Camellia Sinensis Leaf Water, Water, Glyceryl Linolenate, Glyceryl Linoleate, Tocopheryl Acetate, Polyglyceryl-2 Stearate, Isononyl Isononanoate, Glyceryl Stearate SE, Glyceryl Stearate, Bisabolol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Stearyl Alcohol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, Xanthan Gum, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Behenyl Alcohol, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Adenosine, Disodium EDTA, Butylene Glycol, Sorbitan Isostearate, Cholesterol, Hydroxydecyl Ubiquinone, Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gum, Agar, Dextrin, Ceramide NP, 7-Dehydrocholesterol, Magnesium Myristate, Magnesium Stearate, Sea Salt, Acetyl Glucosamine, Zinc Gluconate, Calcium Stearate, Lactic Acid, Cetyl Hydroxyethylcellulose, Rutin, Ascorbyl Glucoside, Zinc PCA, Glycine, Glutamic Acid, Glutamine, Dipotassium Phosphate, Lysine, Leucine, Methionine, Valine, Serine, Cysteine, Citrulline, Ascorbic Acid, Asparagine, Aspartic Acid, Isoleucine, Alanine, Arginine, Ornithine, Copper Tripeptide-1, Taurine, Tyrosine, Threonine, Tryptophan, Pantothenic Acid, Phenylalanine, Proline, Histidine, Retinyl Palmitate, Repagermanium, Linolenic Acid, Riboflavin, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Menadione, Biotin, Bioflavonoids, Cyanocobalamin, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Thiamine, HCL, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Tripeptide-1, Folic Acid, Pyridoxine, Hesperidin, Ethylhexylglycerin, Limonene, Citral

Informacion shtesë

ml

60

Brand

Numbuzin

Related Products