Numbuzin No.4 Collagen 73% Pudding Serum

Sale

Numbuzin No.4 Collagen 73% Pudding Serum

Çmimi origjinal qe: 3,200L.Çmimi i tanishëm është: 2,880L.

Ky përmirësim i serumit të njohur kundër plakjes së numbuzin vjen i mbushur plot me 73% kolagjen për të forcuar, hidratuar dhe mbushur lëkurën e lodhur.

SKU: 11603 Kategori: , , , ,

Përshkrim

Ky përmirësim i serumit të njohur kundër plakjes së numbuzin vjen i mbushur plot me 73% kolagjen për të forcuar, hidratuar dhe mbushur lëkurën e lodhur. Përbërësit shtesë të elastinës së hidrolizuar, tetë llojeve të acidit hialuronik si dhe adenozinës e mbajnë lëkurën të lëmuar, të butë dhe të hidratuar. Masazhojeni në fytyrë të pastruar dhe të tonifikuar për rezultate të qëndrueshme.

Përfitimet:

  • I testuar dermatologjikisht.
  • Një serum i mbushur me 73% kolagjen për të luftuar thatësinë, zvogëlimin e shenjave të plakjes dhe heqjen e lëkurës së lodhur.
  • I përzier me dy lloje kolagjeni, 8 lloje të acidit hialuronik (me pesha të ndryshme molekulare) dhe elastinë të hidrolizuar.
  • Ofron hidratim të thellë, afatgjatë dhe përtëritje të menjëhershme.

Përdorimi:

Masazhojeni lëkurën pas pastrimit dhe tonifikimit.

Ingredientët:

Collagen Extract(73%), Butylene Glycol, Water, 1,2-Hexanediol, Glycerin, Glycereth-26, Niacinamide, PEG-240/HDI Copolymer Bis-Decyltetradeceth-20 Ether, Caprylic/Capric Triglyceride, Methylpropanediol,Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Hydroxyethyl Urea, Cellulose Gum,Dicaprylyl Ether, Caprylyl Methicone, Glyceryl Polymethacrylate,Glyceryl Stearate, Rose Extract, Grapes (Wine) Extract, Sucrose, Adenosine, Disodium EDTA, Mineral Salts, Sodium Hyaluronate, Potassium Laurate,Tocopherol, Potassium Hyaluronate, Ethylhexylglycerin, Hydrolyzed Elastin, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk, Hyaluronic acid, HydrolyzedHyaluronic acid, Sodium Acetylated Hyaluronate, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer,Dimethylsilanol Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Hydrogenated Lecithin, Sodium Phosphate,Palmitoyl Tripeptide-5, Acetyl Hexapeptide-8, Oligopeptide-3, Fragrance

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Numbuzin

Related Products