Numbuzin No.2 Protein 43% Creamy Serum

Sale

Numbuzin No.2 Protein 43% Creamy Serum

Çmimi origjinal qe: 3,200L.Çmimi i tanishëm është: 2,880L.

Serumi kremoz Numbuzin Nr.2 Protein 43% përmban një Kompleks Bërthamë Proteinash, i cili përbën 43% të formulës.

SKU: 11604 Kategori: , , , , ,

Përshkrim

Serumi kremoz Numbuzin Nr.2 Protein 43% përmban një Kompleks Bërthamë Proteinash, i cili përbën 43% të formulës. Ky kompleks rikthen barrierën e lëkurës, duke e bërë atë më rezistente ndaj dëmtimeve. Ky serum përmban ceramide, kolesterol dhe acide yndyrore dhe është krijuar për të qenë sa më afër lëkurës tuaj natyrale. Barriera e proteinave mbyllet në lëkurë me përbërësit Panthenol dhe Probiotics.

Përfitimet:

  • Niacinamide: Stimulon prodhimin natyral të ceramideve dhe zbeh hiperpigmentimin. Çon në lëkurë të fortë dhe të tonifikuar.
  • Panthenol: Një provitaminë me aftësi hidratuese, hidratuese, që ka veti anti-inflamatore dhe mbrojtëse. Ndihmon në parandalimin e acarimit.
  • Ceramide NP: Forcon barrierën mbrojtëse të lagështisë së lëkurës dhe rrit hidratimin e lëkurës, duke e lënë lëkurën të lëmuar dhe të fortë, me më pak linja të holla.

Përdorimi:

Aplikoni 2-3 pika në lëkurë të pastër.

Përhapni butësisht në lëkurë derisa të përthithet plotësisht.

Ingredientët:

Avena Sativa Protein Extract, Water, Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol, Cetearyl Ethylhexanoate, Cyclohexasiloxane, Phenyl Trimethicone, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Hydrogenated Poly C6-14 Olefin, Niacinamide, Panthenol, 1,2-Hexanediol, Glycerin, Erythritol, Limnanthes Alba Seed Oil, Sodium Chloride, Allantoin, Ethylhexylglycerin, Tocopheryl Acetate, Adenosine, Dextrin, Theobroma Cacao Extract, Pantolactone, Ceramide NP, Cholesterol, Palmitic Acid, Oryza Sativa Seed Protein Extract, Stearic Acid, Hydrolyzed Milk Protein, Lactobacillus Ferment, Glycine Soja Protein, Hydrolyzed Lupine Protein, Glucose, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Rice Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Sweet Almond Protein, Hydrolyzed Vegetable Protein, Myristic Acid, Hydrolyzed Pea Protein, Arachidic Acid, Lauric Acid, Sodium Succinate, Disodium EDTA, Fragrance

 

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Numbuzin

Related Products