Numbuzin No.1 Glossy Essence Serum

Numbuzin No.1 Glossy Essence Serum

3,200L

Transformoni lëkurën tuaj me Serumin Numbuzin Nr.1 Glossy Essence. Kjo formulë e fuqishme është krijuar posaçërisht për të trajtuar një gamë të gjerë shqetësimesh të lëkurës, nga njollat deri te thatësia.

SKU: 11620 Kategori: , ,

Përshkrim

Transformoni lëkurën tuaj me Serumin Numbuzin Nr.1 Glossy Essence. Kjo formulë e fuqishme është krijuar posaçërisht për të trajtuar një gamë të gjerë shqetësimesh të lëkurës, nga njollat deri te thatësia. Me 74% ekstrakt zambaku, një përbërës tradicional bimor i njohur për vetitë e tij anti-inflamatore dhe antioksiduese, ky serum i siguron lëkurës tuaj ushqimin që i nevojitet për t’u dukur sa më mirë. Tekstura e lehtë dhe e holluar me ujë përthithet lehtësisht, duke lënë një fund jo të yndyrshëm që e transformon lëkurën e zbehtë në një pamje të lëmuar dhe me shkëlqim. Bëhuni gati për lëkurë më të shëndetshme, më të shndritshme dhe më rrezatuese me Serumin Numbuzin Nr.1 Glossy Essence.

Përdorimi:

Pas pastrimit, përgatisni lëkurën me tonik.

Shpërndani një sasi të përshtatshme dhe aplikojeni në fytyrë në mënyrë të barabartë.

Ingredientët:

Liriope Muscari Root Extract, Butylene Glycol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Alcohol, Methylpropanediol, Betaine, Centella Asiatica Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Biosaccharide Gum-1, Ethylhexylglycerin, Glyceryl Polymethacrylate, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Polyglyceryl-10 Laurate, Xanthan Gum, Theobroma Cacao Extract, Dextrin, Water, Carbomer, Tromethamine, Disodium EDTA

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Numbuzin

Related Products