Nacific Phyto Niacin Whitening Toner

Sale

Nacific Phyto Niacin Whitening Toner

Çmimi origjinal qe: 2,700L.Çmimi i tanishëm është: 2,295L.

Duke kombinuar Niacinamidin dhe Made White™, ky tonik qetëson lëkurën e irrituar dhe të ndjeshme për shkak të dëmtimeve nga radikalet e lira, duke e ndriçuar dhe njëtrajtësuar tonin e saj.

SKU: 11345 Kategori: , , ,

Përshkrim

Niacin Phyto Niacin Whitening Toner
Ka një teksturë ujore që përthithet shpejt dhe lë një përfundim shumë freskues. Lëkura e shndrritshme dhe e hidratuar do të rilind!

Përbërësit kryesorë:
Ekstrakti Bambusa Vulgaris (uje bamuje)- ndihmon lëkurën e pajetë dhe të thatë të bëhët më e ndritshme dhe e hidratuar.
Niacinamide 5% – ndihmon me rrudhat, tonin e lëkurës, shkëlqimin e saj.
Made Ëhite™- ingredient i patentuar për një ton më të njëtrajtshëm. Centella Asiatica ndihmon me ndrydhjen e cox-2 dhe PAR2 të shkaktuar nga UV

Perdorimi:
Aplikoni butesisht nje sasi te pershtatshme ne lekure derisa te behet perthithja e plote e saj.

Ingridientet:
Ëater, Dipropylene Glycol, Niacinamide, Peg-32, Hydroxyethylcellulose, Disodium EDTA, PEG/PPG-17/6 Copolymer, Allantoin, Panthenol, Alcohol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Caprylyl Glycol, Pentylene Glycol, Bambusa Vulgaris Extract, Madecassoside, 1,2-Hexanediol, Phenoxyethanol, Chlorphenesin

Informacion shtesë

ml

150

Brand

Nacific

Related Products