Neogen Vita Duo Night Cream

Neogen Vita Duo Night Cream

3,400L

Kremi i natës Vita Duo ka një teksturë xhel-kremi e cila përhapet pa probleme në lëkurë.

Përshkrim

Neogen Vita Duo Night Cream
Kremi i natës Vita Duo ka një teksturë xhel-kremi e cila përhapet pa probleme në lëkurë. Ky hidratues qetëson dhe forcon lëkurën ndërsa flini falë përbërësve si vaji i livandos dhe vitaminës E.
Vajrat si farat e lulediellit, bajamet e ëmbla dhe avokado sigurojnë ushqyerjen e lëkurës.

Përdorimi

Aplikoni në mënyrë të barabartë në fytyrë gjatë natës si hapi i fundit në rutinën tuaj.
Shtypni butësisht në lëkurë për absorbim më të mirë.

Ingredientët
Water, Dipropylene Glycol (Solvent), Cyclopentasiloxane (Emollient + Solvent), Glycerin, Cyclohexasiloxane (Emollient + Solvent), 1,2-Hexanediol (Solvent), Dimethicone (Emollient), Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate (Emulsifying), Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Tocopheryl Acetate, Cyanocobalamin, Cetyl Ethylhexanoate (Emollient), Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Vp Copolymer (Viscosity Control), Glyceryl Stearate SE (Emulsifying), Methyl Glucose Sesquistearate (Emollient + Emulsifying), Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Tauratecopolymer (Viscosity Control + Emulsion Stabilizing), Polyacrylate-13 (Thickener-Emulsifier trio), Polyisobutene (Thickener-Emulsifier trio), Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA (Chelating), Polysorbate 20 (Thickener-Emulsifier trio), Sorbitan Isostearate (Emulsifying), Gardenia Florida Fruit Extract, Maltodextrin (Absorbent)

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Neogen

Related Products