NEOGEN Dermalogy Probiotics Youth Repair Cream

NEOGEN Dermalogy Probiotics Youth Repair Cream

3,500L

Krem për një riparim Rinor !
Kremi forcon lëkurën me përbërës ushqyes dhe ndihmon në rikthimin e një toni të shëndetshëm.

Përshkrim

NEOGEN Dermalogy Probiotics Youth Repair Cream
Krem për një riparim Rinor !

Kremi forcon lëkurën me përbërës ushqyes dhe ndihmon në rikthimin e një toni të shëndetshëm.

Formuluar me superprobiotikë të specializuar për shqetësimet e lëkurës.
Një krem ​​shumë-rigjenerues që përmirëson imunitetin e lëkurës duke rikthyer strukturën, qëndrueshmërinë dhe ngjyrën e lëkurës dhe duke zgjidhur problematikat e saj.

Kujdes forcues me peptide të tipit 11
I mbushur me 11 lloje të peptideve, përfshirë Acetyl Hexapeptide-8 dhe Oligopeptide të Botox, që fuqizojnë dhe forcojnë për të mbështetur një lëkurë me pamje rinore.

Krem i lehtë, ushqyes me një konsistencë të freskët dhe të plotë. Aplikohet lehtësisht dhe nuk ngjit.

Përbërësit kryesorë

Acidi Hialuronik – Balancon hidratimin dhe e bën lëkurën të fortë.
Ceramide – Ndërton barrierën e lëkurës dhe e bën lëkurën me shkëlqim.
Antioksidant – Ofron efekte të fuqishme antioksiduese

Përdorimi

Në hapin e fundit të kujdesit të lëkurës, aplikojeni në të gjithë fytyrën dhe masazhoni lehtë për absorbim.

Ingredientët
Ceramide NP, Hydrogenated Lecithin, Acacia Senegal Gum, Phospholipids, Agar, Gluconic Acid, Streptococcus Thermophilus Ferment(2Ppb), Xanthan Gum, Glycine, Alanine, Royal Jelly Extract, Musa Sapientum (Banana) Fruit Extract, Tuber Melanosporum Extract, Propolis Extract, Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, Artemisia Capillaris Extract, Serine, Valine, Guaiazulene, Caprylyl Glycol, Cholesterol, Isoleucine, Threonine, Proline, Tuber Magnatum Extract, Phenylalanine, Histidine, Phellinus Linteus Extract, Glutathione, Ceramide NS, Ceramide AS, Ceramide EOP, Ceramide AP, Glucose, Beta-Glucan, Hyaluronic Acid, Chondrus Crispus (Carrageenan) Extract, Panax Ginseng Berry Extract, Phytosterols, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Crocus Sativus Flower Extract, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Acetylated Hyaluronate, Copper Tripeptide-1, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Acetyl Hexapeptide-8, Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Pentapeptide-4, Hexapeptide-9, Tripeptide-2, Nonapeptide-1, Hexapeptide-11, Potassium Hyaluronate, Disodium EDTA, Fragrance

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Neogen

Related Products