Neogen Dermalogy Green Tea Moist PHA Gauze Peeling

-26%

Neogen Dermalogy Green Tea Moist PHA Gauze Peeling

Çmimi origjinal qe: 3,100L.Çmimi i tanishëm është: 2,300L.

Një garzë peeling që eksfolon dhe pastron papastërtitë ndërsa ushqen lëkurën.

SKU: 10599 Kategori: , , ,

Përshkrim

Neogen Dermalogy Green Tea Moist PHA Gauze Peeling
Një garzë peeling që eksfolon dhe pastron papastërtitë ndërsa ushqen lëkurën. Përmban shtresa pambuku të veçanta të cilat ndihmojnë në zonat e ndryshme problematike.

Ndihmon në largimin e çdo qelize të vdekur të lëkurës dhe nxjerr në pah përfitimet për çdo problematikë.
Pjesa e butë prej pambuku largon qelizat e vdekura të lëkurës dhe papastërtitë nga lëkura,ndërsa ana tjetër është e njomur me esencë hidraton dhe qetëson lëkurën.

Përdorimi

Kalojeni butësisht mbi lëkurë. Përdorni anën e butë për të rafinuar butësisht lëkurën.
*Sygjerohet të përdoret 2-3 herë në javë. Mund të rrisni frekuencën e përdorimit sipas nevojës.

Ingredientët
Water, Dipropylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Polyglyceryl-10 Laurate, Camellia Sinensis Leaf Water(9,800Ppm), Gluconolactone, Glyceryl Caprylate, Camellia Sinensis Leaf Extract(1,000Ppm), Tromethamine, Ethylhexylglycerin, Carbomer, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Coptis Japonica Extract, Butylene Glycol, Salicylic Acid, Gardenia Florida Fruit Extract, Glycerin, Maltodextrin, Caprylic/​Capric Triglyceride, Xylitol, Guaiazulene, Moringa Oleifera Seed Oil, Tartaric Acid, Cannabis Sativa Seed Oil, Capryloyl Salicylic Acid, Lactic Acid, Lactobacillus Ferment Lysate, Glycolic Acid, Ilex Paraguariensis Leaf Extract, Aspalathus Linearis Leaf Extract, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Hydrolyzed Vegetable Protein, Aloe Barbadensis Leaf Polysaccharides, Xylitylglucoside, Propanediol, Anhydroxylitol, Isopentyldiol, Honey Extract, Adansonia Digitata Seed Oil, Ceramide NP, Glucose, Hydrogenated Lecithin, Camellia Sinensis Catechins(0.285Ppm), Phospholipids, Azadirachta Indica Leaf Extract, Gluconic Acid, Xanthan Gum, Artemisia Annua Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Anthemis Nobilis Flower Extract, Symphytum Officinale Leaf Extract, Helichrysum Arenarium Extract, Caprylyl Glycol, Cholesterol, Tocopheryl Acetate, Calendula Officinalis Flower Extract, Hydrolyzed Swiftlet Nest Extract, Ceramide NS, Ceramide AS, Ceramide EOP, Ceramide AP, Sodium Hyaluronate, Arginine, Hyaluronic Acid, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Flower Extract, Chondrus Crispus (Carrageenan) Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract, Phytosterols, Bifida Ferment Lysate, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Streptococcus Thermophilus Ferment, Dextrin, Calcium Carbonate, Hydroxypropyl Methylcellulose, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Acetylated Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Potassium Hyaluronate, Limonene

Informacion shtesë

ml

190

Copë

30

Brand

Neogen

Related Products