NATURA SIBERICA Shampoo For Intensive Hydration

NATURA SIBERICA Shampoo For Intensive Hydration

1,200L

Shampo për hidratim intensiv, për flokë normalë dhe të thatë.

Availability: S’ka stok SKU: 11119 Kategori: , , ,

Përshkrim

NATURA SIBERICA Shampoo For Intensive Hydration
Shampo për hidratim intensiv, për flokë normalë dhe të thatë.
Kultura e egër jashtëzakonisht aktive e bimëve siberiane.
– Formula më e mirë me përmbajtje maksimale të përbërësve bimor.
– Produkti është krijuar PA: Parabenë, SLS, SLES, PEG, pigmente sintetike, glikole, vajra minerale.
– pasuron flokët me lagështinë e nevojshme.
– ndihmon në ruajtjen e lagështirës në strukturën e brendshme të flokëve.
– zbut flokët.

Kjo shampo pastron butësisht dhe hidraton flokët. Depërton thellë në strukturën e flokëve, e pasuron atë me lagështinë dhe lëndët ushqyese të nevojshme, duke i rikthyer flokut shëndetin dhe bukurinë, krehja dhe stilimi bëhen më të lehta, thyerja e flokëve zvogëlohet. Vitaminat dhe aminoacidet në formulë ushqejnë dhe hidratojnë flokët, ndërsa vajrat e Hipofae dhe arrat e pishës i bëjnë flokët të trashë dhe me shkëlqim. Taiga dhe vaji i grurit ndihmojnë në ruajtjen e lagështisë së nevojshme në strukturën e flokëve.

Ingredientët
Aqua (Water)Sodium Coco-SulfateLauryl GlucosideCocamidopropyl BetaineSodium ChloridePanthenolHippophae rhamnoides (Sea buckthorn) water [1]Glyceryl OleateCoco GlucosideHippophae Rhamnoides Amidopropyl BetainePineamidopropyl betaineHippophae Rhamnoides Fruit Oil [2]Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil [2]Pinus Sibirica Seed Oil [1]Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil [2]Guar Hydroxypropyl Trimonium ChloridePulmonaria Officinalis Extract [2]Hydrolyzed Wheat ProteinFlavocetraria Nivalis Extract [1]Pinus Pumila Needle Extract [1]BiotinFolic acidCyanocabalaminNiacinamidePantothenic Acid (Pro-Vitamin B5)PyridoxineRiboflavinThiamine/Yeast PolypeptideSodium PcaSodium LactateArginine FerulateAspartic AcidPCAGlycineAlanineSerineValineProlineThreonineIsoleucineHistidinePhenylalanineCitric AcidBenzyl AlcoholDehydroacetic AcidSodium BenzoatePotassium SorbatePerfume (Fragrance)CI 15985Ci 19140

Informacion shtesë

ml

400

Brand

Natura Siberica

Related Products