Natura Siberica Nutrition And Repair Conditioner ( FOR WEAK AND DEMAGED HAIR )

Natura Siberica Nutrition And Repair Conditioner ( FOR WEAK AND DEMAGED HAIR )

1,200L

Balsam per flokët nga Natura Siberica Oblepikha. Riparon floket e demtuar, duke i bërë më të trashë
dhe me shkëlqim.

Availability: S’ka stok SKU: 11107 Kategori: , , ,

Përshkrim

Natura Siberica Nutrition And Repair Conditioner ( FOR WEAK AND DEMAGED HAIR )
Balsam per flokët nga Natura Siberica Oblepikha. Riparon floket e demtuar, duke i bërë më të trashë
dhe me shkëlqim. E bën më të lehtë larjen.
Ky balsam riparon ëtensivisht strukturën e flokëve të dëmtuar dhe i mbron nga nga nxehtësia gjatë
stilimit. Eshtë i përsosur për t’u kujdesur për flokë të dobët, të lyer dhe të trajtuar kimikisht. Mbyll
sipërfaqet e flokëve me një shtresë mbrojtëse, duke krijuar një efekt lamëues;
Vitamëat dhe amëoacidet në formulë ushqejnë dhe riparojnë flokët, vaji i gjembave të detit Altai dhe
vaji i arganit maroken, ndihmojnë në prodhimë e keratëës, e cila i bën flokët më të trashë dhe me
shkëlqim.
Snow cladonia, trëndafili Arktik dhe vaji i lirit të bardhë siberian ruajnë hidratimë. Pas përdorimit të këtij
balsami, flokët bëhen dukshëm më të lëmuar, më të trashë dhe të zbutur.

Përdorimi :
Masazhojeni në mënyrë të barabartë në flokë të lagur, lëreni për disa mëuta dhe shpëlajeni tërësisht.

Ingredientët
Aqua, Cetearyl Alcohol, Bis-Cetearyl Amodimethicone, Cetrimonium Chloride, Glyceryl Stearate, Hippophae Rhamnoides Fruit WaterWH H, Panthenol, Lauryl Glucoside, Phospholipids, Glycine Soja Oil, Glycolipids, Glycine Soja Sterols, Polyquaternium-37, Hippophae Rhamnoides Fruit Oil*, Argania Spinosa Kernel Oil*, Linum Usitatissimum Seed Oil*, Abies Sibirica Needle Extract WH, Flavocetraria Nivalis Extrac WH, Diplazium Sibiricum Leaf/Stem Extract WH, Rhodiola Rosea Root Extract*, Pinus Pumila Needle Extract WH, Hydrolyzed Wheat Protein, Sodium PCA, Sodium Lactate, Arginine, Aspartic Acid, PCA, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Proline, Threonine, Isoleucine, Histidine, Phenylalanine, Retinyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Biotin/Folic Acid/Cyanocobalamin/Niacinamide/Pantothenic Acid/Pyridoxine/Riboflavin/Thiamine/Yeast Polypeptides, Hippophae Rhamnoidesamidopropyl Betaine HR, Pineamidopropyl Betaine PS, Glycerin, Cetrimonium Bromide, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Citric Acid, Parfum, CI 19140, CI 15985.

Informacion shtesë

ml

400

Brand

Natura Siberica

Related Products