NATURA SIBERICA Maximum Volume Conditioner

NATURA SIBERICA Maximum Volume Conditioner

1,200L

Balsam nga Oblepikha që u jep flokëve volum të jashtëzakonshëm që nga rrënjët.

Availability: S’ka stok SKU: 11117 Kategori: , , ,

Përshkrim

NATURA SIBERICA Maximum Volume Conditioner
Balsam nga Oblepikha që u jep flokëve volum të jashtëzakonshëm që nga rrënjët. Ushqen dhe hidraton flokët. I bën flokët më të trashë dhe më elastik, duke i mbrojtur nga nxehtësia gjatë stilimit.
Rigjallëron dhe ngre flokët nga rrënjët pa i rënduar. E bën më të lehtë larjen. Vitaminat dhe aminoacidet në formulë, ushqejnë dhe riparojnë flokët, vaji i gjëmbave të detit Altai, vaji i arganit maroken dhe vaji organik i farave të lirit të bardhë siberian ndihmojnë në prodhimin e keratinës, e cila i bën flokët të fortë dhe me shkëlqim.

Viburnum dhe trëndafili Dahurian ruajnë lagështinë thellë në strukturën e flokëve.
Pas përdorimit të balsamit, flokët duken jashtëzakonisht të bukur dhe voluminozë.

Ingredientët
Aqua, Cetearyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Polyquaternium-37, Glyceryl Stearate, Cetrimonium Chloride, Panthenol, Behentrimonium Chloride, Lauryl Glucoside, Hippophae Rhamnoides Fruit Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Linum Usitatissimum Seed Oil, Rosa Canina Fruit Oil, Achillea Asiatica Flower/​Leaf/​Stem Extract, Larix Sibirica Needle Extract, Pinus Sylvestris Bark Extract, Panax Ginseng Root Extract, Trifolium Pratense Flower Extract, Hydrolyzed Wheat Protein, Sodium PCA, Sodium Lactate, Arginine, Aspartic Acid, Pca, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Proline, Threonine, Isoleucine, Histidine, Phenylalanine, Retinyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Biotin, Folic Acid, Cyanocobalamin, Niacinamide, Pantothenic Acid, Pyridoxine, Riboflavin, Thiamine, Yeast Polypeptides, Hippophae Rhamnoidesamidopropyl Betaine, Pineamidopropyl Betaine, Glycerin, Cetrimonium Bromide, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Citric Acid, Parfum, Ci 19140, Ci 15985

Informacion shtesë

ml

400

Brand

Natura Siberica

Related Products