NATURA SIBERICA Mask For Oily Hair

NATURA SIBERICA Mask For Oily Hair

1,600L

Maskë për flokët e yndyrshëm, e bazuar në hidrolatin organik Altai Mint, ushqen thellësisht flokët dhe skalpin, duke ndihmuar në parandalimin e zbokthit.

Përshkrim

NATURA SIBERICA Mask For Oily Hair
Maskë për flokët e yndyrshëm, e bazuar në hidrolatin organik Altai Mint, ushqen thellësisht flokët dhe skalpin, duke ndihmuar në parandalimin e zbokthit.
Altai Mint është një burim unik i mentolit që është i përshtatshëm për flokët e yndyrshëm. Hydrolate organike Altai Mint ndihmon në ruajtjen e hidratimit të skalpit dhe i shton volum flokëve.
Ekstrakti organik i Berzës (Tishte) hidraton skalpin, ndërsa retinoli qetëson . Fitoncidet Iceland Moss, kompleksi kundër zbokthit dhe zinku pastrojnë thellësisht dhe ndihmojnë në parandalimin e zbokthit.
Hidrolati është një vitaminë dhe mikroelement i përqendruar që rrjedh nga bimët nëpërmjet distilimit. Maskat e flokëve të bazuara në hidrolate ofrojnë kujdes intensiv.
Vegan, i certifikuar dhe i bërë me bimë të egra dhe të fuqishme nga Siberia.

Ingredientët
Aqua, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Glyceryl Stearate, Bis-Cetearyl Amodimethicone, Cetrimonium Chloride, Cocos Nucifera Oil, Cetyl Palmitate, Mentha Arvensis Leaf Water (wh), Betula Alba Leaf Extract (wh), Cetraria Islandica Thallus Extract*, Artemisia Vulgaris Herb Extract (wh), Achillea Millefolium Flower Extract (wh), Geranium Maculatum Extract (wh), Thymus Vulgaris Leaf Extract (wh), Retinyl Palmitate, Salicylic Acid, Zinc PCA, Hydrolized Wheat Protein, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethylcellulose, Dimethicone, Dimethiconol, Eucalyctus Globulus Leaf Oil, Citric Acid, Glycerin, Benzyl Alcohol, Cetrimonium Bromide, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Parfum, CI 19140, CI 42090, CI 28440, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal.

Informacion shtesë

ml

300

Brand

Natura Siberica

Related Products