NATURA SIBERICA Mask For Dry And Normal Hair

NATURA SIBERICA Mask For Dry And Normal Hair

1,600L

Maska e flokëve Oblepikha Siberica hidraron dhe ushqen floket , si dhe i mbron nga ekspozimi ndaj nxehtësisë gjatë stilimit.

Përshkrim

NATURA SIBERICA Mask For Dry And Normal Hair
Maska e flokëve Oblepikha Siberica hidraron dhe ushqen floket , si dhe i mbron nga ekspozimi ndaj nxehtësisë gjatë stilimit. I bën flokët të duken të zbutur dhe të rregullt, ul brishtësinë e tyre, e bën më të lehtë krehjen dhe stilimin. Vitaminat dhe aminoacidet në formulën e maskës ushqejnë dhe riparojnë flokët, vaji i gjembave të detit Altai, vaji i arganit maroken dhe vaji i farave të lirit të bardhë siberian ndihmojnë në prodhimin e keratinës, e cila u jep flokëve forcë dhe shkëlqim.

Vaji i pishës xhuxh siberian dhe hopi i egër siberian ushqejnë, hidratojnë dhe riparojnë, ndërsa proteinat e mëndafshit barazojnë sipërfaqen e flokëve, duke mbajtur lagështinë thellë në strukturën e flokëve. Pas përdorimit të maskës, flokët bëhen të lëmuar dhe me shkëlqim si mëndafshi i rrëshqitjes.

Ingredientët
Aqua, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Glyceryl Stearate, Olea Europaea Fruit Oil, Cetrimonium Chloride, Cetyl Esters, Bis-Cetearyl Amodimethicone, Cyclopentasiloxane, Panthenol, Hippophae Rhamnoides Fruit Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Linum Usitatissimum Seed Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Silk Amino Acids, Humulus Lupulus Flower Extract, Arctium Lappa Root Extract, Urtica Dioica Leaf Extract, Aquilegia Sibirica Extract, Hippophae Rhamnoidesamidopropyl Betaine, Hydrolyzed Wheat Protein, Tocopherol, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Oleate, Glyceryl Linolenate, Pinus Pumila Needle Extract, Sodium PCA, Sodium Lactate, Arginine, Aspartic Acid, Pca, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Proline, Threonine, Isoleucine, Histidine, Phenylalanine, Helianthus Annuus Seed Oil, Pinus Sibirica Seed Oil Polyglyceryl-6 Esters, Hydroxyethylcellulose, Sodium Ascorbyl Phosphate, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Parfum, Citric Acid, Cetrimonium Bromide, Ci 14720, Ci 15985, Caramel

Informacion shtesë

ml

300

Brand

Natura Siberica

Related Products