Natura Siberica Deep Cleansing And Care Shampoo

Natura Siberica Deep Cleansing And Care Shampoo

1,200L

Shampo për pastrim të thellë që i dedikohet flokëve të yndyrshëm dhe normal. Hidraton dhe ushqenskaplin.

Availability: S’ka stok SKU: 11121 Kategori: , , ,

Përshkrim

Natura Siberica Deep Cleansing And Care Shampoo
Shampo për pastrim të thellë që i dedikohet flokëve të yndyrshëm dhe normal. Hidraton dhe ushqenskaplin. Shampoja ka veti anti-inflamatore dhe rigjeneruese dhe ndihmon në luftimin e zbokthit. Për njerëzit që vuajnë nga rënia e flokëve është produkti ideal. Vitaminat dhe aminoacidet e përfshira në shampo ushqejnë dhe rigjenerojnë flokët në mënyrë që ato të rifitojnë vitalitetin e tyre.Vaji i gjembave të detit Altai dhe argani maroken ndihmojnë në prodhimin e keratinës, duke i dhënë flokëve forcë dhe shkëlqim. Mjedra arktike dhe murrizi ruajnë lagështinë në strukturën e flokëve. Çaji Kuril, toni i mentes së egër, freskon dhe pastron skalpin. Gjithashtu stimulon qarkullimin e gjakut.

-Pastrim i thellë i skalpit.
-Forcimi i folikulave të flokëve.
-Stimulon rritjen e flokëve.
-Ushqen dhe hidraton flokët.
-Heq zbokthin.

Ingredientët
Aqua (Water)Sodium Coco-SulfateLauryl GlucosideCocamidopropyl BetaineSodium ChloridePanthenolHippophae rhamnoides (Sea buckthorn) water [1]Hippophae Rhamnoides Amidopropyl BetainePineamidopropyl betaineHippophae Rhamnoides Fruit Oil [2]Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil [2]Rubus Arcticus Fruit Extract [1]dasiphora fruticosa extract [1]Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Water [2]Crataegus Oxyacantha (Hawthorn) Flower Water [2]nepeta sibirica flower/leaf/stem extract [1]Sorbus Aucuparia (Rowanberry) Fruit Extract [1]Guar Hydroxypropyl Trimonium ChlorideMentholBiotinFolic acidCyanocabalaminNiacinamidePantothenic Acid (Pro-Vitamin B5)PyridoxineRiboflavinThiamine/Yeast PolypeptideSodium PcaSodium LactateArginine FerulateAspartic AcidPCAGlycineAlanineSerineValineProlineThreonineIsoleucineHistidinePhenylalanineCitric AcidBenzyl AlcoholDehydroacetic AcidSodium BenzoatePotassium SorbatePerfume (Fragrance)CI 15985Ci 19140Limonene

Informacion shtesë

ml

400

Brand

Natura Siberica

Related Products