NARD Styling Volume Spray

NARD Styling Volume Spray

1,500L

Me vaj argani, pesë lloje proteinash dhe 22 lloje aminoacidesh, ky llak i flokëve i shton volumin flokëve dhe ruan kaçurrelat duke i bërë të qëndrojnë gjatë.

SKU: 11130 Kategori: , , ,

Përshkrim

NARD Styling Volume Spray
Me vaj argani, pesë lloje proteinash dhe 22 lloje aminoacidesh, ky llak i flokëve i shton volumin flokëve dhe ruan kaçurrelat duke i bërë të qëndrojnë gjatë. Formula e tij freskuese dhe e holluar me ujë nuk do t’i lërë flokët tuaj të ndihen të yndyrshëm ose ngjitës.

Përbërësit kryesorë :

Antioksidant: Ekstrakt i rrënjës së xhensenit Panax, Ekstrakt Portulaca Oleracea, vaj i bërthamës së Argania Spinosa, Kryqpolimer hialuronat natriumi
Eksfoliant: Acid salicilik
Përbërës identik me lëkurën: glicerinë, hialuronat natriumi, histidinë, prolinë, fenilalaninë, treonine, argininë, alaninë, izoleucinë, acid aspartik, serinë, valine
Qetësues: Mentol (L-Mentol), Acid Salicilik, Dexpanthenol, Allantoin, Ekstrakt Portulaca Oleracea

Përdorimi :

Spërkatni një sasi të përshtatshme në flokë në një distancë prej rreth 15 cm.

Ingredientët
Alcohol Denat., Acrylates/Octylacrylamide Copolymer, Water, Aminomethyl Propanol, Menthol, Salicylic Acid, Panthenol, Argania Spinosa Kernel Oil, Aspartic Acid, Arginine, Alanine, Asparagine, Cystine, Glutamic Acid, Glycine, Glutamine, Histidine, Isoleucine, Leucine, Lysine, Methionine, Ornithine, Phenylalanine, Proline, Serine, Taurine, Threonine, Tryptophan, Tyrosine, Valine, Avena Sativa (Oat) Protein Extract, Glycine Soja (Soybean) Protein, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Amaranth Protein, Hydrolyzed Cottonseed Protein, Hydrolyzed Potato Protein, Hydrolyzed Fucus Vesiculosus Protein, Oryza Sativa (Rice) Seed Protein, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Protein, , Artemisia Capillaris Extract, Olea Europaea (Olive) Fruit Extract, Nardostachys Jatamansi Rhizome/Root Extract, Glycine Soja (Soybean) Seed Extract, Glycine Soja (Soybean) Seed Extract, Sodium Hyaluronate, Propanediol, 1,2-Hexanediol, Butylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Fragrance Citronellol, Limonene, Eugenol, Linalool

Informacion shtesë

ml

200

Brand

Nard

Related Products