NARD Sensitive Scalp Care Treatment

NARD Sensitive Scalp Care Treatment

3,000L

Ky trajtim i flokëve rehaton skalpet e ndjeshme me gjashtë lloje bimësh (ekstrakti i pemës së çajit, ekstrakti Centella Asiatica, Ekstrakt i Artemisia Vulgaris, Ekstrakti i Rhizomës/Rrënjëve Nardostachys Jatamansi, ekstrakti i rozmarinës dhe ekstrakti i mentes). Vaj argani dhe jojoba i shtuar për të ushqyer flokët e dëmtuar.

SKU: 11050 Kategori: , , ,

Përshkrim

NARD Sensitive Scalp Care Treatment
Ky trajtim i flokëve rehaton skalpet e ndjeshme me gjashtë lloje bimësh (ekstrakti i pemës së çajit, ekstrakti Centella Asiatica, Ekstrakt i Artemisia Vulgaris, Ekstrakti i Rhizomës/Rrënjëve Nardostachys Jatamansi, ekstrakti i rozmarinës dhe ekstrakti i mentes). Vaj argani dhe jojoba i shtuar për të ushqyer flokët e dëmtuar.

Ai do të qetësojë dhe hidratojë skalpin e kokës duke siguruar vitalitet dhe ushqim intensiv.

Trajtimi nuk përdor asnjë përbërës me bazë sulfate ose silikoni dhe përdor një surfaktant që rrjedh nga kokosi.

Përdorimi:
Pas shampos, thajini lehtë flokët me peshqir.
Aplikoni një sasi të moderuar në mënyrë të barabartë në flokë, duke shmangur lëkurën e kokës.
Lëreni për 3-5 minuta dhe shpëlajeni tërësisht me ujë të vakët.

Ingredientët

Water, Dipropylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Dipalmitoylethyl Dimonium Chloride, Caprylyl Glycol, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Menthol, Disodium EDTA, Panthenol, Citrus Paradisi (Grapefruit) Peel Oil, Butylene Glycol, Centella Asiatica Extract, 1,2-Hexanediol, Freesia Refracta Extract, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract, Monarda Didyma Leaf Extract, Biotin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract, Glycerin, Hydrogenated Lecithin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Artemisia Vulgaris Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Camellia Japonica Flower Extract, Ethylhexylglycerin, Ceramide NP, Histidine, Proline, Phenylalanine, Tryptophan, Threonine, Tyrosine, Taurine, Ornithine, Arginine, Alanine, Isoleucine, Aspartic Acid, Asparagine, Cystine, Serine, Valine, Methionine, Leucine, Lysine, Glutamine, Glutamic Acid, Glycine, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Pentylene Glycol, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Sodium Acetylated Hyaluronate

Informacion shtesë

ml

500

Brand

Nard

Related Products