NARD – Rich Argan Hair Essence Oil

NARD – Rich Argan Hair Essence Oil

1,800L

Një vaj esencial për flokët i formuluar me 50,000 ppm vaj organik të Arganit të Marokut që jep ushqim intensiv për flokët.

Availability: S’ka stok SKU: 11044 Kategori: , , ,

Përshkrim

NARD – Rich Argan Hair Essence Oil
Një vaj esencial për flokët i formuluar me 50,000 ppm vaj organik të Arganit të Marokut që jep ushqim intensiv për flokët.

Përmban 6 lloje të proteinave të hidrolizuara dhe 6 lloje vajrash bimorë që rinovojnë flokët për t’i mbajtur flokët me shkëlqim dhe të butë.

Përmban 22 lloje të aminoacideve që rigjallëron flokët.

Përdorimi
1. Pas shampos, thajini lehtë flokët me peshqir.
2. Aplikoni një sasi të moderuar në mënyrë të barabartë në flokë.
3. Pas tharjes së flokëve, aplikojeni edhe një herë në mënyrë të barabartë në flokë.

Ingredientët
Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Argania Spinosa Kernel Oil (50,000 ppm), Disiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Fragrance, Tocopheryl Acetate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Camellia Japonica Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Water, Butylene Glycol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Collagen, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Histidine, Proline, Phenylalanine, Tryptophan, Threonine, Tyrosine, Taurine, Ornithine, Arginine, Alanine, Isoleucine, Aspartic Acid, Asparagine, Cystine, Serine, Valine, Methionine, Leucine, Lysine, Glutamine, Glutamic Acid, Glycine, Nardostachys Jatamansi Rhizome/Root Extract(0.09 ppm), Ethylhexylglycerin, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Tropolone, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

Informacion shtesë

ml

100

Brand

Nard

Related Products