NARD Hair Loss Control Tonic

-42%

NARD Hair Loss Control Tonic

Çmimi origjinal qe: 2,400L.Çmimi i tanishëm është: 1,400L.

Një tonik kundër rënies së flokëve që balancon nivelin e yndyrës dhe lagështisë së skalpit me përbërësit e tij Hyaluronate, Panthenol dhe Allantonin.

SKU: 11183 Kategori: , , ,

Përshkrim

NARD Hair Loss Control Tonic
Një tonik kundër rënies së flokëve që balancon nivelin e yndyrës dhe lagështisë së skalpit me përbërësit e tij Hyaluronate, Panthenol dhe Allantonin. Gjithashtu, ai është i pasuruar me 22 lloje të aminoacideve që ndihmon në forcimin e rrënjëve të flokëve duke i dhënë lëkurës elasticitet .
Përmban 6 lloje përbërësish bimorë dhe 3 lloje vajrash bimorë që ushqejnë intensivisht skalpin.

Përdorimi :
Spërkateni tonikun në flokë të lagur/thatë kur e ndjeni të thatë skalpin tuaj.

Ingredientët
Water, Alcohol Denat, Glycerin, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Menthol(L-Menthol), Salicylic Acid, Dexpanthenol, Fragrance, Allantoin, Butylene Glycol, 1, 2-Hexanediol, Rehmannia Chinensis Root Extract, Cornus Officinalis Fruit Extract, Dioscorea Japonica Root Extract, Alisma Orientale Tuber Extract, Poria Cocos Sclerotium Extract, Paeonia Suffruticosa Root Extract, Panax Ginseng Root Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Extract, Nymphaea Alba Flower Extract, Portulaca Oleracea Extract, Caulerpa Lentillifera Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract, Argania Spinosa Kernel Oil, Sodium Hyaluronate, Camellia Japonica Seed Oil, Caprylyl Glycol, Histidine, Proline, Phenylalanine, Tryptophan, Threonine, Tyrosine, Taurine, Ornithine, Arginine, Alanine, Isoleucine, Aspartic Acid, Asparagine, Cystine, Serine, Valine, Methionine, Leucine, Lysine, Glutamine, Polyglutamic Acid, Glycine, Nardostachys Jatamansi Rhizome/​Root Extract (91.95 Ppm), Ethylhexylglycerin, Glycine Soja (Soybean) Germ Extract, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Pentylene Glycol, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Sodium Acetylated Hyaluronate, Limonene, Linalool

Informacion shtesë

ml

200

Brand

Nard

Related Products