Nard Bouquet Garni Treatment Lavender Musk

Nard Bouquet Garni Treatment Lavender Musk

2,200L

Jep vitalitetin e fortë të bimëve që rriten të egra në Himalaje drejt e në skalpin tuaj. Përdor surfaktantë me prejardhje natyrale që pastrojnë butësisht lëkurën e kokës.

SKU: 11022 Kategori: , , ,

Përshkrim

Nard Bouquet Garni Treatment Lavender Musk
Jep vitalitetin e fortë të bimëve që rriten të egra në Himalaje drejt e në skalpin tuaj. Përdor surfaktantë me prejardhje natyrale që pastrojnë butësisht lëkurën e kokës.

Përmban 6 Proteina dhe 11 Aminoacide: Grimcat e imëta veprojnë thellë në flokë dhe skalp për të ndihmuar që flokët e ashpër të bëhen të butë.

5 lloje vajrash natyralë: Lëndët e pasura ushqyese të vajrave bimore natyrale ndihmojnë për të mbajtur flokët të lagësht dhe të gjallë.

Përdorimi
Pas larjes me shampo, në flok të njomë aplikojeni në mënyrë të barabartë, duke shmangur skalpin e kokës, më pas shpëlajeni pas 3-5 minutash.

Informacion shtesë

ml

500

Brand

Nard

Related Products