Nard Bouquet Garni Shampoo Lavender Musk

Nard Bouquet Garni Shampoo Lavender Musk

2,200L

Përmban 6 Proteina dhe 11 Aminoacide: Grimcat e imëta veprojnë thellë në flokë dhe skalp për të ndihmuar që flokët e ashpër të bëhen të butë.

SKU: 11042 Kategori: , , ,

Përshkrim

Nard Bouquet Garni Shampoo Lavender Musk
Përmban 6 Proteina dhe 11 Aminoacide: Grimcat e imëta veprojnë thellë në flokë dhe skalp për të ndihmuar që flokët e ashpër të bëhen të butë. Produkti rikthen gjallërinë, duke i lejuar flokët të bëhen me shkëlqim gjatë gjithë ditës.

5 lloje vajrash natyralë: Lëndët e pasura ushqyese të vajrave bimore natyrale ndihmojnë për të mbajtur flokët të hidratuar, elastik dhe të gjallë.

Përdorimi
Merrni një sasi të përshtatshme dhe shkumëzojeni butësisht.
Masazhoni butësisht lëkurën e kokës gjatë larjes.
Shpëlajeni tërësisht me ujë të vakët.

Ingredientët

Informacion shtesë

ml

500

Brand

Nard

Related Products