Nard Acne Clear Body wash

Nard Acne Clear Body wash

3,400L

Një larës trupi hidratues që ndihmon në largimin e qelizave të vdekura të lëkurës dhe papastërtive të lëkurës thellë brenda poreve butësisht dhe tërësisht.

SKU: 11043 Kategori: , , ,

Përshkrim

Nard Acne Clear Body wash
Një larës trupi hidratues që ndihmon në largimin e qelizave të vdekura të lëkurës dhe papastërtive të lëkurës thellë brenda poreve butësisht dhe tërësisht.

Formuluar me AHA, BHA që ndihmojnë në rafinimin e strukturës së lëkurës dhe kripë minerale Himalaje që ndihmon në pastrimin e plotë të lëkurës.

Përmban ekstraktin e Centella Asiatica, ekstraktin e pemës së çajit dhe mentolin që ndihmojnë me lëkurën e ndjeshme.

Përdorimi
1. Merrni një sasi të moderuar dhe shkumojeni.
2. Masazhoni trupin butësisht me shkumën e krijuar dhe shpëlajeni tërësisht me ujë të vakët.

Ingredientët
Water, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Lauramide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Benzoate, Salicylic Acid, Sodium Chloride, Caprylyl Glycol, Menthol, Polyquaternium-7, Dipropylene Glycol, Disodium EDTA, BHT, Phenoxyethanol, Disodium Phosphate, Sodium Carbonate, Citric Acid, Panthenol, Mineral Salt, Gluconolactone, Centella Asiatica Extract, Propanediol, Butylene Glycol, Polyglyceryl-10 Myristate, Artemisia Capillaris Extract, Hydroxyacetophenone, Pentylene Glycol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, 1, 2-Hexanediol, Cetyl Ethylhexanoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Ethylhexyl Palmitate, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract, Lavendula Angustifolia (Lavender) Extract, Nymphaea Alba Flower Extract, Portulaca Oleracea Extract, Olea Europaea (Olive) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Nardostachys Jatamansi Rhizome/Root Extract(91.95 ppm), Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Sodium Lauroyl Lactylate, Ethylhexylglycerin, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Sodium Acetylated Hyaluronate, Ceramide NP, Ceramide AP, Phytosphingosine, Cholesterol, Carbomer, Xanthan Gum, Ceramide EOP, Fragrance, Limonene, Linalool

Informacion shtesë

ml

1000

Brand

Nard

Related Products