Nacific Vitamin C Newpair Cream

Sale

Nacific Vitamin C Newpair Cream

Çmimi origjinal qe: 1,500L.Çmimi i tanishëm është: 1,050L.

Kremi njëtrajtëson tonin e lëkurës me vitaminën C, që qetëson, I fal jetë dhe e mban atë të pastër.

SKU: 11373 Kategori: , , ,

Përshkrim

Nacific Vitamin C Newpair Cream
Formuluar me Centella Asiatica, që qetëson lëkurën dhe Squalane bashkë me Ceramide, të cilat I falin barrierës së lëkurës moisturë dhe e mban ujin në lëkurë duke e bërë lëkurën të butë dhe plot shkëlqim. Kremi mund të përdoret dhe për imperfeksionet si spot cream.
Mund të përdorët dhe për lëkurën e irrituar apo problematike.

Përdorimi:
Merrni një sasi të duhur dhe aplikojeni në fytyrë pas serumit.

Ingridientet:
Water, Glycerin, Butylene Glycol, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Cetearyl Alcohol, 1,2-Hexanediol, Niacinamide(20,000ppm), Caprylic/Capric Triglyceride, Behenyl Alcohol, Panthenol(10,000ppm), Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, PEG-40 Stearate, Glyceryl Stearate, Mannitol, Squalane, Ceramide NP (Ceramide 3), Hydrogenated Lecithin, Stearyl Alcohol, Arachidyl Alcohol, Arginine, Microcrystalline Cellulose, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Zea Mays (Corn) Starch, Ethylhexylglycerin, Dipotassium Glycyrrhizate, Synthetic Fluorphlogopite, Adenosine(400ppm), Disodium EDTA, Ascorbic Acid(110ppm), Ascorbyl Palmitate(90ppm), CI 77492, EthylCellulose, Hippophae Rhamnoides Ëater(0.2ppm), Salicylic Acid, Sodium Hyaluronate, Gluconolactone, Citric Acid, Camellia Sinensis Leaf Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Floëer Extract, Freesia Refracta Extract, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Floëer Extract, Monarda Didyma Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Coffea Arabica (Coffee) Seed Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Centella Asiatica Extract, Limonene.

Informacion shtesë

ml

15

Brand

Nacific

Related Products