Nacific Vegan Lip Glow Set

Sale

Nacific Vegan Lip Glow Set

Çmimi origjinal qe: 5,000L.Çmimi i tanishëm është: 3,500L.

Balm buzësh me perberes vegan që kujdeset për buzët e njoma dhe të lëmuara.

SKU: 11389 Kategori: , ,

Përshkrim

Nacific Vegan Lip Glow Set
Përmban 15 komplekse vajrash vegjetalë dhe ka një formulë të butë që mundëson një përfundim jo të ngjitshëm por që fal goxha shkëlqim dhe hidraton buzët tuaja për një kohë të gjatë. Rekomandohet për ata që sado balm buzësh të aplikojnë vazhdojnë të kenë buzë të thata dhe të cara, pë rata që duan një balm që zgjat dhe mund ti mirëmbajë buzët tuaja.

Gjendet në 5 nuanca natyrale.
#01 Clear
#02 Salmon Beige
#03 Coral Rose
#04 Soft Mauve
#05 Apple Red

Përdorimi:
Aplikojeni butësisht sa herë që buzet tuaja ndihen të thara ose sipas dëshirës.

Ingridientet:
Sunflower seed oil, polyglyceryl-2 triisostearate, bis-diglyceryl polyacyl adipate-2, microcrystalline ëax, ceresin, ozokerite, candelilla ëax, synthetic ëax, shea butter, glycerin, 1.2 -Hexanediol, sorbitan olivate, sëeet almond oil, silica dimethyl silylate

Brand

Nacific

Related Products