Nacific Uyu Cream

Sale

Nacific Uyu Cream

Çmimi origjinal qe: 2,800L.Çmimi i tanishëm është: 1,960L.

Është një krem me veti hidratuese të larta dhe veti antirrudhë që mbush shpejt lëkurën e thatë me lagështi me 7 lloje kompleksesh peptide dhe ekstrakt qumështi 15% nga përbërësi natyral Jeju që ka Ceramide.

SKU: 11395 Kategori: , , ,

Përshkrim

Nacific Uyu Cream

Është një krem me veti hidratuese të larta dhe veti antirrudhë që mbush shpejt lëkurën e thatë me lagështi me 7 lloje kompleksesh peptide dhe ekstrakt qumështi 15% nga përbërësi natyral Jeju që ka Ceramide.

Funksioni: Përmirësimi i rrudhave dhe vijave të holla, ndricues dhe zbardhues për lëkurën.

Ingridientët kryesorë :
-Ekstrakt qumështi 15%
-Ceramide NP
-Niacinamide
-Panthenol
-Beta – Glucan
-Kompleks Peptidesh

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Nacific

Related Products