Nacific Uyu Cream Toner

Sale

Nacific Uyu Cream Toner

Çmimi origjinal qe: 2,700L.Çmimi i tanishëm është: 1,890L.

Është një toner me funksion hidratues të lartë që mbush shpejt lëkurën e thatë me lagështi nga Kompleksi Hyal Octa dhe ekstrakt qumështi 15% i përbërësit natyral Jeju që ka Ceramide.

SKU: 11396 Kategori: , , ,

Përshkrim

Nacific Uyu Cream Toner

Funksioni : Përmirësimi i rrudhave dhe vijave të holla, ndricues dhe zbardhues për lëkurën.

Është një toner me funksion hidratues të lartë që mbush shpejt lëkurën e thatë me lagështi nga Kompleksi Hyal Octa dhe ekstrakt qumështi 15% i përbërësit natyral Jeju që ka Ceramide.

Ingridientët kryesorë :
-Ekstrakt qumështi 15%
-Ceramide NP
-Niacinamide
-Panthenol
-Beta – Glucan

Informacion shtesë

ml

150

Brand

Nacific

Related Products