Nacific Tasty Box

Sale

Nacific Tasty Box

Çmimi origjinal qe: 8,000L.Çmimi i tanishëm është: 6,800L.

SKU: 11432 Kategori: , , ,

Përshkrim

Nacific Tasty Box
– Ky set përbëhet nga produkte që janë kuruar ekskluzivisht nga Nacific për të festuar 8-vjetorin e saj.
– Kjo kuti është pjesë e një projekti bashkëpunimi midis Nacific dhe SKZ dhe vjen me një grup kartolina fotografish me temë për të kompletuar koleksionin tuaj.

Kjo kuti përbëhet nga produktet e mëposhtme

1.Krem sysh Nacific Fresh Herb Origin 30ml
– Krem për sytë që ofron kujdes të veçantë për rrudhat dhe lëkurën e zbehtë rreth syve.

2.Nacific Fresh Herb Origin Sun Block 50ml
– Një bllokues dielli i dizenjuar me SPF50+ i përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës me një teksturë kremoze dhe përfundim të mëndafshtë.

3.Seti Nacific Day&Night (Phyto Niacin Essence 50ml + Fresh Herb Origin Serum 50ml)
– Një duo i serumeve tuaja të preferuara Nacific që bëjnë shtesat perfekte në çdo rutinë të kujdesit të lëkurës.

4.Nacific Salicylic Acid Clarifying Mask Pack 1ea
– Një maskë fletë që ndihmon për të trajtuar puçrrat e përsëritura në lëkurën tuaj para se të jetë tepër vonë.

5.Nacific Vita Ceramide Moisture Mask Pack 1ea
– Një maskë fletë hidratuese dhe ndriçuese që i siguron lëkurës vitaminë C dhe ceramide për lëkurë të hidratuar.

Brand

Nacific

Related Products