Nacific Super Moisture Body Lotion

Sale

Nacific Super Moisture Body Lotion

Çmimi origjinal qe: 2,000L.Çmimi i tanishëm është: 1,400L.

Locioni i trupit për bebe Do It Mommy përmban përbërës të sigurt dhe jo-irritues.

SKU: 11394 Kategori: , , ,

Përshkrim

Nacific Super Moisture Body Lotion
Uji i gjetheve Aloe Barbadensis dhe Madecassoside, i infuzuar në produkt, parandalojnë irritimin dhe Ceramide NP ndihmon në forcimin e barrierës së lëkurëssë bebes suaj. Ushqen lëkurën e ashpër dhe parandalon tharjen për një kohë të gjatë. Produkti është krijuar posaçërisht për lëkurën delikate të foshnjës.

Përdorimi:
Merrni sasinë e duhur të locionit në duar dhe lëreni locionin të përthithet në lëkurën tuaj të thatë duke i bërë një masazh të lehtë.

Ingridientet:
Aloe Barbadensis Leaf Ëater, Glycerin, Butylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, 1,2-Hexanediol, Hydrogenated Polyisobutene, Cetearyl Alcohol, Phenyl Trimethicone, Glyceryl Stearate, Silica, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Panthenol, Hydrogenated Lecithin, Ceramide NP. Centella Asiatica Extract, Pentylene Glycol, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Oryza Sativa (Rice) Bran Extract, Madecassoside, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Floëer Extract, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Cetearyl Olivate, Stearyl Alcohol, Caprylic/Capric Glycerides, Sorbitan Olivate, Hydrogenated Polydecene, Arachidyl Alcohol, Beheny| Alcohol, Arachidyl Glucoside, Carborner, Tromethamine,
Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Ëater, Glucose Cetyl Ethylhexanoate.

Informacion shtesë

ml

500

Brand

Nacific

Related Products