Nacific Super Moisture Bath & Shampoo

Sale

Nacific Super Moisture Bath & Shampoo

Çmimi origjinal qe: 2,000L.Çmimi i tanishëm është: 1,400L.

Shampoo e bebeve Do It Mommy është një shampoo aspak irrituese dhe me ingredient të sigurtë.

SKU: 11393 Kategori: , , ,

Përshkrim

Nacific Super Moisture Bath & Shampoo
Uji i gjetheve Aloe Barbadensis dhe Madecassoside parandalojnë irritimin dhe Ceramide NP ndihmojne në forcimin e barrierës së lëkurës e bebes suaj. Ushqen lëkurën e ashpër dhe parandalon tharjen për një kohë të gjatë. Produkti është krijuar posaçërisht për lëkurën delikate të foshnjës.

Përdorimi:
Njomëni të gjithë trupin me ujë të vakët. Merrni një sasi të moderuar të produktit në një peshqir dushi ose në duart tuaja dhe fërkojeni në trup. Shpëlajeni me ujë të pastër.

Ingridientet:
Aloe Barbadensis Leaf Water, Water, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Glycerin, Cocamnide MIPA, 1,2-Hexanediol, Laury| Hydroxysultaine, Coco-Betaine, Panthenol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Oryza Sativa (Rice) Bran Extract, Centella Asiatic Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Madecassoside, Ceramide NP. Betaine, Sodium Chloride, Caprylyl Glycol, Polyquaternium-10, Trihydroxystearin, Citric Acid, Guar Hydroxypropy/trimoniur Chloride, Disodium EDTA, Butylene Glycol, Pyrus Communis (Pear) Fruit Extract, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Actinidia Chinensis (Kiwi) Fruit Extract, Hydrogenated Lecithin, Butyrospermum Parki (Shea) Butter, Pentylene Glycol

Informacion shtesë

ml

500

Brand

Nacific

Related Products