Nacific Sun Essence

Sale

Nacific Sun Essence

Çmimi origjinal qe: 2,500L.Çmimi i tanishëm është: 1,750L.

Një spf vegane, e cila përmban SPF50+/PA++++ që mbron dhe hidraton fytyrën tuaj pa lënë asnjw nuance të bardhë.

SKU: 11382 Kategori: , , ,

Përshkrim

Nacific Sun Essence
Tekstura e lehtë si esencë dhe hidratuese ofron efekt qetësues për lëkurat e ndjeshme. Lejon përthithje të shpejtë duke të lënë një ndjesi freskuese dhe nuk lë ndjesi ngjitëse apo të yndyrshme, madje nuk të djeg sytë. Perfekt për lëkura sensitive.

Përdorimi:
Pas rutines së lëkurës, aplikoni një sasi të mjaftueshme të produktit në zonat e dëshiruara dhe shpërndajeni në mënyrë të barabartë në të gjithë fytyrën dhe pjesën e dekoltesë.

Ingridientet:
Water, Dibutyl Adipate, Propanediol, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Polymethylsilsesquioxane, Ethylhexyl Triazone, Niacinamide, Methylene Bis-benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Coco-Caprylate/Caprate, Caprylyl Methicone, Diethylhexyl Butamido Triazone, Glycerin, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Nymphaea Alba Floëer Extract, Calendula Officinalis Floëer Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Floëer Extract, Ulmus Davidiana Root Extract, Pinus Palustris Leaf Extract, Pueraria Lobata Root Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Cymbopogon Martini Oil, Rosa Damascena Floëer Oil, Pentylene Glycol, Behenyl Alcohol, Poly C10-30 Alkyl Acrylate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Decyl Glucoside, Tromethamine, Carbomer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Stearoyl Glutamate, Polyacrylate Crosspolymer-6, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Xanthan Gum, T-butyl Alcohol, Tocopherol, Limonene, Geraniol.

Informacion shtesë

g

50

Brand

Nacific

Related Products