Nacific Pink AHA BHA Toner

Sale

Nacific Pink AHA BHA Toner

Çmimi origjinal qe: 2,700L.Çmimi i tanishëm është: 1,890L.

Toneri Pink AHA BHA nga Nacific është një toneri eksfolues dhe hidratues për lëkurën pa jetë dhe të demtuar!

SKU: 11371 Kategori: , , ,

Përshkrim

Nacific Pink AHA BHA Toner

Formuluar me AHA dhe BHA për të eksfoluar dhe hequr qelizat e vdekura të lëkurës, duke ju lënë lëkurë të butë dhe të freskët. Ekstrakti i shalqirit 75% së bashku me 5 lloje të ndryshme të acidit Hialuronik shton hidratimin dhe ofron freski fytyrës. Përmban gjithashtu ekstrakt frutash të vitaminës së pemës për t’i dhënë lëkurës një shkëlqim. Ka teksturë ujore jo të ngjitshme, toniku është një shtesë freskuesedhe ushqyese për rutinën tuaj. Formulimi është i përsosur për njerëzit me lekur të irrituar, të ndjeshme. Rekomandohet për lëkurë të irrituar, lëkurë me ton jo të njëtrajtshëm (njolla), lëkurë sensitive.

Përdorimi:
Pas pastrimit, përdorni një copë pambuku dhe fshijeni fytyrën ose ju mund të shtoni produktin në pëllëmbën e duarve tuaja dhe ta lyeni në lëkurë.

Ingridientet:
Citrullus Lanatus (Watermelon) Fruit Extract, Glycerin, Dipropylene Glycol, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Isopentyldiol, Niacinamide, Water, Betaine, Hydroxyethyl Urea, Sodium Citrate, Propanediol, Allantoin, Polyglyceryl-10 Laurate, Citric Acid(1,000ppm), Salicylic Acid(1,000ppm), Ethylhexylglycerin, Adenosine, Disodium EDTA, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Cyanocobalamin, Glutathione, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tranexamic Acid, Calamine, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Extract, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Lactobacillus/Soybean Ferment Extract, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Dioscorea Japonica Root Extract, Tremella Fuciformis (Mushroom) Extract, Hippophae Rhamnoides Fruit Extract, Sodium Hyaluronate, Benzyl Glycol, Centella Asiatica Extract, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Raspberry Ketone, Linalool.

Informacion shtesë

ml

150

Brand

Nacific

Related Products