Nacific Pink AHA BHA KIT

Sale

Nacific Pink AHA BHA KIT

Çmimi origjinal qe: 3,600L.Çmimi i tanishëm është: 2,520L.

SKU: 11364 Kategori: ,

Përshkrim

Nacific Pink AHA BHA KIT
Seti NACIFIC me AHA dhe BHA largon qelizat e vdekura të lëkurës, duke lënë një përfundim të butë dhe të freskët. Rekomandohet për: Lëkurë të irrituar, të thatë, të dehidratuar, sensitive apo problematike.
Seti Përmban:
-Pink AHA BHA Toner 30ml
-Pink AHA BHA Serum 10ml
-Pink AHA BHA Cream 20ml
-Pink AHA BHA Cleansing Foam 30 ml

Përdorimi:
1. Pink AHA BHA Cleansing Foam- Shkuma e pasur pastron papastërtitë dhe largon butësisht qelizat e vdekura.
2. Aplikoni tonerin me një pambuk pas pastrimit të fytyrës.
3. Më pas aplikoni serumin, masazhojeni dhe lëreni të përthithet.
4. Alikoni kremin me efekt qetësues.

Brand

Nacific

Related Products