Nacific Phyto Niacin Whitening Tone-up Cream

Sale

Nacific Phyto Niacin Whitening Tone-up Cream

Çmimi origjinal qe: 2,600L.Çmimi i tanishëm është: 1,820L.

Kremi Nacific Phyto Niacin eshte primer, qe ndihmon per t’iu dhene nje pamje me te ndritshme dhe rregullon tonin jo të njëtrajtshëm të lëkurës.

SKU: 11346 Kategori: , , ,

Përshkrim

Nacific Phyto Niacin Whitening Tone-up Cream
Ky krem tonifikues jo vetëm që është primer për të aplikuar grimin, por edhe ndihmon në mbulimin e rrudhave.
Duke u mbështetur në fuqinë rigjallëruese të ekstraktit të bambusë, adenozinës dhe peptideve, ky krem ndihmon në njëtrajtshmërinë e tonit të lëkurës dhe zvogëlon shfaqjen e linjave të holla. Mund të përdoret në fytyrë për të zbehur hiperpigmentimin, ose i përzier me krem tonifikues dhe bazë grimi për të krijuar një përfundim natyral dhe të përsosur.

Përbërësit kryesorë:
Ekstrakt grapefruit- antiseptik natyror që përmban sasi të lartë moisture, lë një përfundim shumë të freskët
Niacinamide- Redukton migrimin e Melainës në sipërfaqen e lëkurës, shkëlqen lëkurën
Adenosine- Ingredient që ndihmon me rrudhat dhe vijat e imëta dhe që e bën lëkurën e pajetë dhe të varur tepër elastike.

Perdorimi:
Aplikoni kremin si një nga hapat e fundit të rutines suaj të lëkurës. Perhapni një sasi të mjaftueshme dhe masazhoni butesisht derisa kremi të përthithet plotesisht. Nëse përdoret si bazë make-up-i, aplikojeni perpara grimit.

Ingridientet:
Water, Butylene Glycol, Glycerin, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Titanium Dioxid, Niacinamide, Panthenol, Sodium Polyacrylate, Ethylhexyl Stearate, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Dimethiconol, Aluminum Hydroxide, Triethoxycaprylylsilane, Adenosine, Trideceth-6, Polysorbate 80, Disodium EDTA, Sorbitan Oleate, Camellia Japonica Seed Oil, Ceramide NP, Allantoin, Citrus Paradisi (Grapefruit) Fruit Extract, Bambusa Vulgaris Extract, Centella Asiatica Extract, 1,2-Hexanediol, Pentylene Glycol, Anthemis Nobilis Flower extract, Caprylyl Glycol, Madecassoside, Beta-Glucan, Palmitoyl Tripeptide-5, Copper Tripeptide-1

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Nacific

Related Products