Nacific Phyto Niacin Whitening KIT

Sale

Nacific Phyto Niacin Whitening KIT

Çmimi origjinal qe: 3,600L.Çmimi i tanishëm është: 2,520L.

SKU: 11363 Kategori: , ,

Përshkrim

Nacific Phyto Niacin Whitening KIT
Pavarësisht nëse jeni të etur të provoni këtë set “ndriçues” përpara se të merrni madhësitë e plota apo thjesht dëshironi t’i merrni me vete në udhëtimet tuaja, NACIFIC Phyto Niacin Whitening Kit është seti që duhet të provoni nëse jeni duke kërkuar rezultate.

-Fresh Em Soap (30g)- largon papastërtitë
-Phyto Niacin Whitening Toner (30ml)- rrit qëndrueshmërinë dhe zbut tonin e pabarabartë
-Phyto Niacin Whitening Essence (10ml)- rigjallëron dhe nxit elasticitetin, ndihmon me tonin e pabarabartë si dhe shenjat
-Phyto Niacin Whitening Toneup Cream (20ml) – shkëlqen lëkurën, përdoret si primer, perthiyhet lehte, nuk ndihet I yndyrshem.

Përdorimi:
Sapun – Krijoni një shkumë të pasur, masazhojeni fytyrën dhe shpëlajeni me ujë të vakët.
Toner – Aplikoni ne një copë pambuku një sasi të konsiderueshme dhe përhapeni butësisht në të gjithë fytyrën.
Esenca – Aplikojeni dhe masazhojeni butësisht në fytyrë.
Krem – Aplikoni butësisht si hapin e fundit të rutines. Mos harroni ta ndiqni me krem dielli.

Ingredientët
Bambusa Vulgaris Extract, Butylene Glycol, Glycerin, Niacinamide, 1,2-Hexanediol, Sodium Hyaluronate, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Morus Alba Bark Extract, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Rosa Canina Fruit Extract, Leontopodium Alpinum Extract, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Arnica Montana Flower Extract, Achillea Millefolium Extract, Gentiana Lutea Root Extract, Artemisia Absinthium Extract, Alcohol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium EDTA, Potassium Hydroxide

Brand

Nacific

Related Products