Nacific Phyto Niacin Whitening Body Tone-up Cream

Sale

Nacific Phyto Niacin Whitening Body Tone-up Cream

Çmimi origjinal qe: 3,200L.Çmimi i tanishëm është: 2,720L.

I jep lëkurës shkëlqim natyral dhe efekt tonifikues të menjëhershëm, i lehtë dhe i rehatshëm për t’u përdorur.

SKU: 11348 Kategori: , , ,

Përshkrim

Nacific Phyto Niacin Whitening Body Tone-up Cream
Përmban ekstrakt Tea Tree dhe Bamboo për ta mbajtur lëkurën të hidratuar, për tu kombinuar mirë me lëkurën tuaj dhe për të lënë një përfundim freskues. Hipoalergjik.

Përbërësit kryesorë dhe funksionet e tyre:
– Ekstrakti i perlës: ndihmon në ndriçimin e tonit të pabarabartë të lëkurës
– Niacinamide: parandalon prodhimin e melaninës, njollave dhe ngjyrës së errët kur përdoret vazhdimisht
– Kompleksi i luleve të bardha: përbëhet nga ekstrakte lulesh bozhure, Magnolia, Zambaku Madonna dhe ekstrakte lulesh Morning glory, qe e mbajne lëkurën e hidratuar.

Perdorimi:
Ne lekure te njomë merrni nje sasi te moderuar dhe aplikojeni njetrajtesisht. Me pas shperlajeni me uje te vaket. Fshijeni ujin e tepert dhe shikoni efektin natyral te tonifikimit te trupit.

Ingridientet:
Water, Butylene Glycol, Glycerin, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Niacinamide, Titanium Dioxide, Panthenol, Sodium Polyacrylate, Ethylhexyl Stearate, 1,2-Hexanediol, Hydroxyacetophenone, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Dimethiconol, Isohexadecane, Triethoxycaprylylsilane, Ethylhexylglycerin, Linalyl Acetate, Triethyl Citrate, Trideceth-6, Polysorbate 80, Disodium EDTA, Sorbitan Oleate, Allantoin, Raspberry Ketone, Dimethyl Heptenal, Gamma-Undecalactone, Juniperus Virginiana Oil, Ethyl Acetoacetate, Amyl Salicylate, Hexenyl Acetate, Allyl Candidum Floëer Extract, Hydrolyzed Ëheat Protein, Magnesium Chloride, Tetradecyl Aminobutyroylvalyl – aminobutyric Urea Trifluoroacetate, Ceramide NP, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter.

Informacion shtesë

ml

300

Brand

Nacific

Related Products