Nacific Fresh Herb Origin Revival Mist Serum

Sale

Nacific Fresh Herb Origin Revival Mist Serum

Çmimi origjinal qe: 2,900L.Çmimi i tanishëm është: 2,465L.

Nacific Fresh Herb Origin Revival Mist është një serum i përditshëm ushqyes dhe hidratues që balancon yndyrën dhemoisturën në lëkurë.

SKU: 11384 Kategori: , , ,

Përshkrim

Nacific Fresh Herb Origin Revival Mist Serum
Formuluar me gjethe Aloe Vera dhe Panthenol për të hidratuar lëkurën dhe një kompleks të përmirësuar për të minimizuar pamjen e poreve ndërkohë që barrier mbrojtëse e lëkurës forcohet dhe mundësohen efektet kundra rrudhave. Formuluar me 80% Vajra botanikë dhe 20%nga serumi bestseller I Nacific Herb Origin Serum. Një teksturë jo e yndyrshme, e cila depërton lehtësisht në lëkurë. Mist hidratues, shumë i mirë për lëkurën e thatë, e lë lëkurën të shëndetshme dhe me shkëlqim. Perfekt për lëkurë të thatë, të pajetë për ti rikthyer vitalitetin.

Përdorimi:
Aplikojeni pas pastrimit të lëkurës dhe aplikimit të tonerit. Shkundni mirë përpara përdorimit. Mbyllni sytë dhe spërkatni 1-2 spërkatje në fytyrën tuaj. Përhapni butësisht ne fytyrë për përthithje më të mirë.

Ingridientet:
Water, Dipropylene Glycol, Glycerin, Cetyl Ethylhexanoate, Ethylhexyl Palmitate, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium Citrate, Sodium Chloride, Panthenol, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil, Citric Acid, Lauryl Methyl Gluceth-10 Hydroxypropyldimonium Chloride, Disodium EDTA, Adenosine, Aloe Barbadensis Leaf Ëater, Eclipta Prostrata Extract, Eclipta Prostrata Leaf Extract, Polyglyceryl-10 Myristate, Hydroxyacetophenone, Polysilicone-15, Pentylene Glycol, Malva Sylvestris (Malloë) Floëer Extract, Achillea Millefolium Extract, Alchemilla Vulgaris Extract, Butylene Glycol, Moringa Oleifera Seed Oil, Caprylyl Glycol, Limnanthes Alba (Meadoëfoam) Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Tocopherol, Phenoxyethanol, Limonene.

Informacion shtesë

ml

100

Brand

Nacific

Related Products