Nacific Fresh Herb Origin Rescue Daily Mask

Sale

Nacific Fresh Herb Origin Rescue Daily Mask

Çmimi origjinal qe: 2,500L.Çmimi i tanishëm është: 2,125L.

Maska Nacific Fresh Herb Origin Rescue Daily, është një pako me 30 maska njëpërdorimshe që përdoren cdo ditë, janë të formuluara me serumin më të shitur të Nacific Fresh Herb Origin Serum.

SKU: 11385 Kategori: , , ,

Përshkrim

Nacific Fresh Herb Origin Rescue Daily Mask
Me përbërjen bimore Greenol, mbron lëkurën nga faktorët e jashtëm dhe ushqen thellësisht duke synuar vitalitetin e lëkurës dhe shenjat e plakjes.
E formuluar me komplekse Cica dhe 8 lloje Acidi Hyaluronic për të hidratuar thellësisht dhe ekstrakt të gjethes Aloe Barbadensis do mundësojnë që lëkura juaj të rilind!
E krijuar nga fibra natyrale të gjetheve të bananes, maska ndihmon përbërësit të absorbohen plotësisht. Formula është e butë dhe nuk përmban përbërës potencialisht irritues, duke përfshirë parabenë, sulfate, alkool, vaj mineral, vajra esencialë, silikone dhe aromat artificiale.
Perdorimi:
Aplikojeni pas pastrimit dhe tonifikimit dhe lëreni të veprojë për 15-20 minuta. Pasi ta hiqni, masazhoni esencën e mbetur në lëkurën tuaj. Përdoreni cdo ditë, një herë në ditë.
Ingridientet:
Water, Butylene Glycol, Glycerin Glycereth-26, 1,2-Hexanediol, Betaine, Arginine ,Carbomer Aloe Barbadensis Leaf Juice ,Allantoin, Polyglyceryl-10, Laurate, Propanediol, Ethylhexylglycerin, Coptis Japonica Root Extract Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid, Adenosine, PVM/MA Copolymer, Disodium EDTA Dipotassium Glycyrrhizate Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract Chamomilla Recutita (Matricaria) Floëer Extract Lavandula Angustifolia (Lavender) Floëer Extract Monarda Didyma Leaf Extract Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract Freesia Refracta Extract, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil Sodium Acetate, Pelargonium Graveolens Floëer Oil Cellulose Extract Citrus Limon (Lemon) Fruit.

Informacion shtesë

Copë

30

Brand

Nacific

Related Products