Nacific Day & Night Set

Sale

Nacific Day & Night Set

Çmimi origjinal qe: 5,000L.Çmimi i tanishëm është: 3,500L.

SKU: 11434 Kategori: , , , ,

Përshkrim

Nacific Day & Night Set
Një duo i serumeve tuaja të preferuara Nacific që bëjnë shtesat perfekte në çdo rutinë të kujdesit të lëkurës.

Përfitimet:
1.Phyto Niacin Whitening Essence 50ml (Për rutinën e kujdesit të lëkurës AM)
Një esencë ndriçuese që përmban ujë hidratues bambuje.
Përmban niacinamide dhe ekstrakte limoni (derivate vitamine C) për të ndriçuar lëkurën pa jetë për një pamje të përsosur.

2.Serum Fresh Herb Origin 50ml (Për rutinën e kujdesit të lëkurës PM)
Një serum ushqyes dhe hidratues që balancon vajin dhe lagështinë në lëkurë.
Jo i yndyrshëm dhe përthithet lehtësisht nga lëkura.
I mbushur me ekstrakte bimore dhe vajra esencialë nga fiku, manit, shegës, çajit jeshil dhe të tjera për të larguar shfaqjen e rrudhave dhe minimizuar poret.

Si të përdorni:
Masazhojeni lëkurën me to pas pastrimit dhe tonifikimit.

Brand

Nacific

Related Products