Nacific Dark Zero Eye Cream

Sale

Nacific Dark Zero Eye Cream

Çmimi origjinal qe: 2,500L.Çmimi i tanishëm është: 1,750L.

SKU: 11435 Kategori: , , ,

Përshkrim

Nacific Dark Zero Eye Cream
Mundëson një mbulim natyral.
Zbardh lëkurën rreth zonës së syve.
Rekomandohet për :
– Ata që kanë lëkurë pa jetë poshtë syve
– Ata që kanë vija të holla dhe rrudha rreth zonës së syve
– Ata që kanë rrathë të zinj dhe probleme për ti mbuluar ato
– Ata që duan një përfundim hidratues

Një krem sysh ndriçues, zbardhues, antirrudhë dhe hidratues.
Korrektor sysh me mbulim të lehtë, teksturë kremoze, efekt lifting dhe veti antirrudhë.
Koncept i ri i një korrektori për sytë i cili mbulon rrathët e zinj dhe ndriçon zonën rreth syve.
Përmban Niacinamide dhe ekstrakte të krundeve të orizit të cilat hidratojnë dhe ndriçojnë zonën poshtë syve duke e mbajtur atë të shëndetshme.
Veti te theksuara dhe verifikuara antirrudhë falë formulimit me 7 lloje të ndryshme peptidesh + kolagjen të tretshëm dhe adenozinë e cila përmirëson vijat e holla.
Mund të aplikohet edhe në të gjithë fytyrën me një mbulim mesatar dhe përfundim te butë dhe hidratues. Mund të përdoret edhe si një tone-up krem.

Përdorimi :
Merrni një sasi të përshtatshme dhe aplikoheni rreth zonës së syve si hapi i fundit i rutinës suaj. Kujdes mos harroni të pastroni në darkë sepse përmban pigment.

Informacion shtesë

g

15

Brand

Nacific

Related Products