Missha Vita C Plus Eraser Toning Cream

-29%

Missha Vita C Plus Eraser Toning Cream

Çmimi origjinal qe: 3,500L.Çmimi i tanishëm është: 2,500L.

Një krem jo irritues me përmbajtje të lartë vitaminash ushqyese që ndihmon në reduktimin e shfaqjes së
njollave dhe hiperpigmentimeve në lëkurë.

SKU: 10938 Kategori: , , ,

Përshkrim

Missha Vita C Plus Eraser Toning Cream
Një krem jo irritues me përmbajtje të lartë vitaminash ushqyese që ndihmon në reduktimin e shfaqjes së
njollave dhe hiperpigmentimeve në lëkurë. Përmban 8% derivat të vitaminës C për të ndriçuar lëkurën
dhe për një strukturë të lëmuar.
Rekomandohet për lëkurën me njolla të errëta, hiperpigmentime ; lëkurë të thatë.

Përdorimi
Si hapi i fundit i rutinës suaj të kujdesit të lëkurës pas pastrimit të fytyrës, aplikoni një sasi të
përshtatshme të produktit dhe masazhoni butësisht në lëkurë derisa të përthithet plotësisht.

Ingredientët
Water, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Glycerin, Propanediol, Cetyl Ethylhexanoate, Dicaprylyl Carbonate, 1,2-Hexanediol, Cetearyl Alcohol, Niacinamide, Methyl Trimethicone, Hippophae Rhamnoides Water, Caprylic/​Capric Triglyceride, Cetearyl Olivate, Potassium Cetyl Phosphate, Sorbitan Olivate, Panthenol, Silica, Hydroxyethyl Acrylate/​Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Dipropylene Glycol, Ammonium-Acryloyldimethyltaurate-Beheneth-25-Methacrylate-Crosspolymer, Crosspolymer, Alcohol, Laminaria Japonica Extract, Eclipta Prostrata Leaf Extract, Sorbitan Stearate, Hydrolyzed Collagen, Citric Acid, Xanthan Gum, Butylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Fructooligosaccharides, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Citrus Paradisi (Grapefruit) Peel Oil, Sorbitan Isostearate, Beta-Glucan, Lecithin, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Hydrogenated Lecithin, Phellodendron Amurense Bark Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Raffinose, Pentylene Glycol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Cholesterol, Tocopherol, Ceramide NP, Tromethamine, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Ascorbic Acid, Ascorbyl Glucoside, Sodium Citrate

Informacion shtesë

ml

30

Brand

Missha

Related Products