Missha Vita C Ascorbic Acid Spot Correcting Ampoule Sheet Mask

Missha Vita C Ascorbic Acid Spot Correcting Ampoule Sheet Mask

450L

Një maskë hidratuese, zbardhuese me vitaminë C të koncentruar për të zbardhur njollat e errëta dhe për të rregulluar tonin e pabarabartë të lëkurës duke e forcuar lëkurën për një çehre më të gjallë.

SKU: 11185 Kategori: , , ,

Përshkrim

Missha Vita C Ascorbic Acid Spot Correcting Ampoule Sheet Mask
Një maskë hidratuese, zbardhuese me vitaminë C të koncentruar për të zbardhur njollat e errëta dhe për të rregulluar tonin e pabarabartë të lëkurës duke e forcuar lëkurën për një çehre më të gjallë.
Lëngu është një esencë ampule e përqendruar, që shpërndahet direkt në lëkurë për të filluar punën shpejt.
Rekomandohet për: lëkurë të shurdhër me njolla të errëta/të pabarabarta

Përbërësit kryesor:

Kundër akneve: Niacinamide
Antioksidant: Tokoferil acetat, Etil Askorbil Eter , Arbutin, Acid Askorbik , Glukozid Askorbil, Tokoferol
Përbërës që komunikon qelizën: Niacinamide, Palmitoyl Tripeptide-5, Acetyl Hexapeptide-8, Adenosine
Shkëlqim i lëkurës: Ekstrakt i rrënjës së jamballit, Niacinamide, Etil Askorbil Eter , Acidi Tranexamic, Arbutin, Acid Askorbik , Glukozid Askorbil
Përbërës identik me lëkurën: Glicerinë, Ceramide NP, Acid Hialuronik, Hialuronat Natriumi
Qetësues: Ekstrakt i rrënjës së jamballit, Acidi Tranexamic, Allantoin, Panthenol
Vitamina C: 99% vitaminë C e pastër e kapsuluar në liposome për mbrojtje të shtuar dhe përthithje në lëkurë.
Kolagjeni: Rrit forcimin dhe gjallërinë e lëkurës
Pa alkool

Përdorimi:

1. Pas pastrimit, pwrdorni tonikun tuaj dhe aplikoni maskwn nw fytyrw.
2. Lëreni për 10-20 minuta dhe hiqeni. Përhapni butësisht esencën e mbetur në lëkurë duke përdorur majat e gishtave për ta përthithur plotësisht.

Informacion shtesë

ml

26

Brand

Missha

Related Products