Missha Time Revolution Night Repair Ampoule Sheet Mask 5X

Missha Time Revolution Night Repair Ampoule Sheet Mask 5X

550L

Një maskë hidratuese e formuluar me 50% Extreme Biome, e cila përbëhet nga 10 përbërës të ndryshëm të fermentuar shumë të koncentruar që japin në mënyrë efektive rezultate në lëkurën tuaj.

SKU: 11184 Kategori: , , ,

Përshkrim

Missha Time Revolution Night Repair Ampoule Sheet Mask 5X

Një maskë hidratuese e formuluar me 50% Extreme Biome, e cila përbëhet nga 10 përbërës të ndryshëm të fermentuar shumë të koncentruar që japin në mënyrë efektive rezultate në lëkurën tuaj.
Missha Time Revolution Night Repair Sheet Mask 5X përmban një përzierje të pasur përbërësish të fermentuar si Bifida Ferment Lysate për të reduktuar shenjat e plakjes. Ky version i majave të fermentuara rrit elasticitetin duke riparuar zonat e dëmtuara dhe hidraton thellë. Për më tepër, kjo maskë ndriçon ngjyrën e zbehtë/të lodhur, duke balancuar tonin e lëkurës falë një teksture të butë. Një pjesë e vogël është e mjaftueshme për të lëmuar lëkurën e ndjeshme ose të prirur ndaj akneve, duke pasur parasysh se kjo është gjithashtu e mbushur me Extreme Biome. Në thelb, ky element thelbësor përmban 10 përbërës të fermentuar të krijuar për të rigjallëruar epidermën sa më thellë të jetë e mundur. Ndërkohë, produkti është i përsosur për të trajtuar 10 shenja të dallueshme të plakjes që variojnë nga shtrëngimi i lëkurës tek struktura ose shfaqja e rrudhave.
Rekomandohet për të gjitha llojet e lëkurës

Përbërësit kryesorë:

Kundër akneve: Niacinamide
Antioksidant: Ekstrakt i rrënjës Beta Vulgaris (panxhar), Ekstrakt i rrënjës Daucus Carota Sativa (karotë), Tokoferol
Përbërës që komunikon qelizën: Niacinamide, Adenosine
Eksfoliant: LactobacillusEkstrakt i Fermentit të Frutit Punica Granatum
Shkëlqimi i lëkurës: Niacinamide
Përbërës identik me lëkurën: Glicerinë, Squalane, Hialuronat natriumi, Ceramide NP, Kolesterol
Qetësues: Panthenol, Ferment Lactobacillus, Ekstrakt frutash Vaccinium Angustifolium (boronica), vaj lulesh Anthemis Nobilis
Pa alkool

Përdorimi:

Pasi të keni larë fytyrën, përdorni një tonik për të pastruar lëkurën tuaj.
Drejtoni maskën me sytë, hundën dhe gojën tuaj.
Hiqeni maskën pas 10-20 minutash.

Informacion shtesë

g

40

Brand

Missha

Related Products