Missha Time Revolution Night Repair Ampoule Cream 5X

Sale

Missha Time Revolution Night Repair Ampoule Cream 5X

Çmimi origjinal qe: 4,000L.Çmimi i tanishëm është: 3,600L.

Një krem hidratues gjatë natës i formuluar me 51% Extreme Biome, i cili përbëhet nga 10 përbërës të ndryshëm të fermentuar (probiotikë) shumë të koncentruar për një shpërndarje më efektive në lëkurë.

SKU: 10564 Kategori: , , ,

Përshkrim

Missha Time Revolution Night Repair Ampoule Cream 5X
Një krem hidratues gjatë natës i formuluar me 51% Extreme Biome, i cili përbëhet nga 10 përbërës të ndryshëm të fermentuar (probiotikë) shumë të koncentruar për një shpërndarje më efektive në lëkurë.

E vërtetuar klinikisht se përmirëson lëkurën e lodhur pas 10 orësh përdorimi. Ndihmon elasticitetin e lëkurës, rrudhat, pigmentimin, densitetin, elasticitetin, lagështinë, shkëlqimin, strukturën e lëkurës, efekt lifting dhe qetësues.

Rekomandohet për lëkurë të lodhur me shenja plakjeje dhe për të gjitha llojet e lëkurës.

Përdorimi

Përdoreni si hapi i fundit i kujdesit të lëkurës në mbrëmje, merrni një sasi të përshtatshme dhe aplikojeni butësisht në lëkurë.

Ingredientët
WATER, GLYCERIN, METHYLPROPANEDIOL, CYCLOHEXASILOXANE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, TRIETHYLHEXANOIN, CETEARYL ALCOHOL, NIACINAMIDE, DIMETHICONOL, 1,2-HEXANEDIOL, TREHALOSE, STEARYL ALCOHOL, BEESWAX, CETYL ALCOHOL, PHYTOSTERYL/ISOSTEARYL/CETYL/STEARYL/BEHENYL DIMER DILINOLEATE, CETEARYL GLUCOSIDE, VINYL DIMETHICONE, POLYGLYCERYL-2 STEARATE, GLYCERYL STEARATE, PALMITIC ACID, STEARIC ACID, CITRUS AURANTIUM BERGAMIA (BERGAMOT) FRUIT OIL, HYDROXYACETOPHENONE, DIOSCOREA JAPONICA ROOT EXTRACT, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, ETHYLHEXYLGLYCERIN, GLYCOSYL TREHALOSE, BUTYLENE GLYCOL, ALCOHOL, BIFIDA FERMENT LYSATE, HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE, XANTHAN GUM, ADENOSINE, RAFFINOSE, GLYCERYL POLYMETHACRYLATE, DEXTRIN, THEOBROMA CACAO (COCOA) SHELL POWDER, PELARGONIUM GRAVEOLENS FLOWER OIL, LECITHIN, DISODIUM EDTA, HYDROGENATED LECITHIN, CAMELLIA SINENSIS SEED OIL, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT OIL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, CAMELLIA JAPONICA SEED OIL, MACADAMIA INTEGRIFOLIA SEED OIL, GLUCOSE, CENTELLA ASIATICA EXTRACT, FICUS CARICA (FIG) FRUIT EXTRACT, POLYQUATERNIUM-51, CETEARYL OLIVATE, CERAMIDE NP, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA (LAVENDER) OIL, CITRUS AURANTIUM DULCIS (ORANGE) PEEL OIL, SORBITAN OLIVATE, PHELLODENDRON AMURENSE BARK EXTRACT, LACTOBACILLUS FERMENT, MYRISTIC ACID, LACTOBACILLUS/ACEROLA CHERRY FERMENT, LACTOCOCCUS FERMENT, LEUCONOSTOC/RADISH ROOT FERMENT FILTRATE, BIFIDA FERMENT FILTRATE, LACTOBACILLUS/SOYBEAN FERMENT EXTRACT, LACTOBACILLUS/PUNICA GRANATUM FRUIT FERMENT EXTRACT, LACTOBACILLUS FERMENT LYSATE, LACTOCOCCUS FERMENT LYSATE, MONASCUS EXTRACT, SUCROSE DISTEARATE, ORYZA SATIVA (RICE) EXTRACT, DIPROPYLENE GLYCOL, BIOSACCHARIDE GUM-1, SACCHAROMYCES FERMENT, BETA VULGARIS (BEET) ROOT EXTRACT, DAUCUS CAROTA SATIVA (CARROT) ROOT EXTRACT, BRASSICA OLERACEA CAPITATA (CABBAGE) LEAF EXTRACT, VACCINIUM ANGUSTIFOLIUM (BLUEBERRY) FRUIT EXTRACT, SOLANUM MELONGENA (EGGPLANT) FRUIT EXTRACT, ANTHEMIS NOBILIS FLOWER OIL, TOCOPHEROL, SANTALUM ALBUM (SANDALWOOD) OIL, BACILLUS FERMENT

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Missha

Related Products