Missha Time Revolution Night Repair Ampoule 5X

Sale

Missha Time Revolution Night Repair Ampoule 5X

Çmimi origjinal qe: 4,000L.Çmimi i tanishëm është: 3,600L.

Time Revolution Night Repair Ampoule 5X është gjenerata e pestë e markës Missha, trajtimi kryesor probiotik gjatë natës.

SKU: 10398 Kategori: , , , Etiketa: , ,

Përshkrim

Missha Time Revolution Night Repair Ampoule 5X
Time Revolution Night Repair Ampoule 5X është gjenerata e pestë e markës Missha, trajtimi kryesor probiotik gjatë natës. Ky serum ushqyes është i mbushur me 77.2% Biome Extreme, i formuluar me 10 probiotikë të ndryshëm për efekte të shpejta.
Ndihmon në forcimin e lëkurës, përmirëson elasticitetin dhe shkëlqimin, hidraton dhe ndriçon lëkurën brenda natës.
Përbërësit fermentohen me metodën Missha’s EXTREME FERMENT α,, një metodë unike e fermentimit me tre hapa që jep në mënyrë të qëndrueshme një nxitje ekstreme të përbërësve aktivë në lëkurë.

*Time Revolution Night Repair Ampoule 5X është vërtetuar klinikisht se përmirëson lëkurën e lodhur pas vetëm 10 orësh përdorimi.
Rekomandohet për të gjitha llojet e lëkurës.

Përdorimi

Merrni një sasi të mjaftueshme të ampulës dhe aplikojeni butësisht. Lëreni që të absorbohet.

Ingredientët
Bifida Ferment Lysate, Butylene Glycol, Glycerin, Propanediol, Betaine, Water, Niacinamide, Pentylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Diethoxyethyl Succinate, Chondrus Crispus Extract, Squalane, Panthenol, Polyglyceryl-10 Laurate, Saccharum Officinarum (Sugarcane) Extract, Hydrogenated Lecithin, Carbomer, Tromethamine, Xanthan Gum, Polyquaternium-51, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Dextrin, Theobroma Cacao (Cocoa) Extract, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Disodium EDTA, Sodium Hyaluronate, Lactobacillus Ferment, Lactobacillus Ferment Lysate, Bifida Ferment Filtrate, Lactobacillus/​Acerola Cherry Ferment, Lactobacillus/​Punica Granatum Fruit Ferment Extract, Lactobacillus/​Soybean Ferment Extract, Lactococcus Ferment, Lactococcus Ferment Lysate, Leuconostoc/​Radish Root Ferment Filtrate, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Beta Vulgaris (Beet) Root Extract, Brassica Oleracea Capitata (Cabbage) Leaf Extract, Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, Solanum Melongena (Eggplant) Fruit Extract, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Lupinus Albus Seed Extract, Aspergillus Ferment, Swiftlet Nest Extract, Anthemis Nobilis Flower Oil, Santalum Album (Sandalwood) Oil, Tocopherol, Ceramide NP, Cholesterol

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Missha

Related Products