Missha Time Revolution Immortal Youth Cream 2x

Sale

Missha Time Revolution Immortal Youth Cream 2x

Çmimi origjinal qe: 5,900L.Çmimi i tanishëm është: 5,310L.

Missha Time Revolution Immortal Youth Cream është një krem ​​kundër plakjes që kujdeset intensivisht për shenjat e plakjes së parakohshme dhe ushqen lëkurën, duke e bërë atë të duket më e re, e freskët dhe e butë si mëndafsh.

SKU: 11458 Kategori: , , ,

Përshkrim

Missha Time Revolution Immortal Youth Cream 2x

Përbërësit me cilësi të lartë dhe tekstura e pasur ofrojnë hidratim të bollshëm dhe bëjnë permirësuimin e njëtrajtësimin e rrudhave nga thellësia.

Përfitimet kryesore:
– Lufton plakjes
– Hidratim
– Lëkurë e pastër
– Shkëlqim rinor
– Çehre e shëndetshme
– Elasticitet
– Përsosja e strukturës së lëkurës
– Zbutja e lëkurës

Ky krem trajton me sukses probleme të tilla si lëkura e ashpër, njollat ​​e errëta dhe rrudhat. Tekstura e kremit është optimale për të depërtuar në shtresat e thella të lëkurës, duke riparuar në mënyrë efektive dëmtimet dhe duke siguruar hidratim.
Tekstura e lëkurës përmirësohet nga thellësia dhe bëhet e lëmuar, e tërhequr e me një shkëlqim të freskët rinor.
Lëkura mbetet e butë e me një përfundim prej kadifeje.

Ky krem ​​i kryen të gjitha këto detyra pa praninë e parabenëve, ngjyruesve artificiale, vajrave minerale, triclosan dhe, natyrisht, pa përbërës me prejardhje nga kafshët.

Përbërësit kryesorë:
– Ekstrakti i thuprës së fermentuar – hidraton dhe mbron.
– Neoendorfina – rigjallëron dhe tonifikon.
– Resveratrol – tonifikon.
– Cocoyl nga vaji i kokosit – riparon qelizat e lëkurës.
– Peptidet – rigjallërojne lekurën mature

Mënyra e përdorimit:
Përdoreni si hapin e fundit të kujdesit pas pastrimit të fytyrës. Përhapni butësisht kremin në lëkurën e fytyrës tuaj me gishta për të nxitur përthithjen.

Ingredientët:
Betula Alba Juice, Glycerin, Dimethicone, Dipropylene Glycol, water, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Hydrogenated Polydecene, Niacinamide, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetyl Ethylhexanoate, 1,2-Hexanediol, Hydrogenated Lecithin, Sodium Cocoyl Alaninate, Shea Butter, Carnauba wax, Chlorella Vulgaris Extract, Saccharomyces Ferment Filtrate, Glycine Soja (Soybean) Oil, Ganoderma Lucidum Extract, Inonotus Obliquus (Mushroom) Extract, Tuber Melanosporum Extract, Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, Decyl Cocoate, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Sucrose Distearate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Cetearyl Olivate, Glyceryl Stearate SE, Sorbitan Olivate, Cetearyl Glucoside, Microcrystalline Cellulose, Cetearyl Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Squalane, Caprylyl Glycol, Glucose, Sorbitan Isostearate, Butylene Glycol, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Fructooligosaccharides, Fructose, Hydroxyacetophenone, Caprylic/Capric Triglyceride, Polysorbate 60, Dipotassium Glycyrrhizate, Sodium Phytate, Cellulose Gum, Palmitic Acid, Adenosine, Stearic Acid, Isododecane, Octyldodecanol, Sorbitan Isostearate, Propanediol, Polyglyceryl-4 Isostearate, Ceramide NP, Isopropyl Titanium Triisostearate, Aluminum Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Pentylene Glycol, Caprylyl/Capryl Glucoside, Beta-Carotene, Tocopherols, Caffeine, Myristyl Alcohol, Lauryl Alcohol, Fragrance, Titanium Dioxide (CI77891)

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Missha

Related Products