Missha Time Revolution Best Seller Special Set 5x

Sale

Missha Time Revolution Best Seller Special Set 5x

Çmimi origjinal qe: 7,000L.Çmimi i tanishëm është: 6,300L.

1.Time Revolution The First Essence 5X (150 ml dhe travel size 30 ml)
2.Time Revolution Night Repair Ampoule 5X (50 ml dhe travel size 10 ml)
3.Time Revolution Night Repair Ampoule Cream 5X (10 ml)

SKU: 10563 Kategori: , ,

Përshkrim

Missha Time Revolution Best Seller Special Set 5x
1.Time Revolution The First Essence 5X (150 ml dhe travel size 30 ml)
2.Time Revolution Night Repair Ampoule 5X (50 ml dhe travel size 10 ml)
3.Time Revolution Night Repair Ampoule Cream 5X (10 ml)

1x The First Treatment Essence Rx full size 150 mL – është një produkt kult i cili bën të mundur riparimin e lëkurave të dëmtuara dhe neutralizimin e tonit të lëkurës brenda pak javëve. Formula e re e përmireuar përmban 90% të ekstraktit të fementuar të Yeast nga elbi “Himalayan Purple Barley” i cili e bën lëkurën të shëndetshme, duke e përmirësuar teksturën e lëkurës dhe duke e reduktuar pigmentimin. Përmban Niacinamide e cila e zbardh lëkurën dhe Adenosine e cila I jep energji dhe një pamje rinore.

1x The First Treatment Essence Rx travel size 30 mL – është një travel size produkt të cilin mund ta mbani në cantë dhe ta merni me vete kudo.

1x Night Repair Probio Ampoule full size 50 mL – është një nga bessellerat e Missha’s e të gjitha kohërave. Një serum anti rrudhë i formuluar me Bifida Ferment Lysate, me ekstrakte të fementuara të Yeast dhe 10 lloje probiotikësh, i cili redukton dukshëm shenjat e para të rudhave dhe përmireson elasticitetin e lëkurës. Shpesh i krahasuar me serumin e natës Estée Lauder’s Advanced Night Repair por me cmim shumë më ekonomik. Barazon tonin e lëkurës, riparon dhe hidraton lëkurën duke i dhene një pamje të shndritshme.

1x Night Repair Probio Ampoule travel size 10 mL – është serumi me travel size të cilin mund ta mbani në cantë dhe ta merni me vete.

1x Night Repair Ampoule Cream 5X (10 ml)
Një krem që forcon në mënyrë të fuqishme lëkurën ndërsa ju flinj gjumë. Karakteristika Forcuese & Ndriçuese Formuluar me 10 lloje probiotikësh duke përfshirë Bifida Ferment Lysate nga procesi i fermentimit ekstrem.

Përdorimi

The First Treatment Essence Rx : Aplikoni një sasi të moderuar pasi keni pastruar lëkurën. Përhapeni në lëkurë derisa të perthithet totalisht. Përdoret në mëngjes dhe në darkë.

Night Repair Probio Ampoule: Aplikoni 2-3 pika në lëkurë pasi e keni pastruar dhe keni aplikuar tonerin. Përhapeni butësisht derisa të përthithet totalisht. Më pas vendosni hidratuesin Night Repair Ampoule Cream 5x .

Brand

Missha

Related Products