MISSHA Super Aqua Ultra Hyalron Gel Cream

Sale

MISSHA Super Aqua Ultra Hyalron Gel Cream

Çmimi origjinal qe: 3,000L.Çmimi i tanishëm është: 2,700L.

Ideale për përmirësimin e rrudhave dhe funksionin e zbardhjes së lëkurës.

SKU: 10401 Kategori: , , , Etiketa: ,

Përshkrim

MISSHA Super Aqua Ultra Hyalron Gel Cream
Ideale për përmirësimin e rrudhave dhe funksionin e zbardhjes së lëkurës.
Xhel krem jo ngjitës, i cili qetëson lëkurën.

Kompleksi Super Expert Aqua’s 10 Expert Hyalron përmban 10 lloje të acideve hialuronikë me pastërti të lartë që mbushin shtresat e lëkurës me një metodë Aqua Enhancer.
Përmban xylityl glucoside për të bllokuar avullimin e moisturës në lëkurë.
Përmban Ceride NP për të forcuar barrierën e lëkurës.
Pa 20 përbërës të dëmshëm.

Përdorimi
Pas larjes së fytyrës, aplikoni një sasi të përshtatshme në lëkurë.

Ingredientët
Purified water*, glycerin*, diglycerin, trehalose, niacinamide, 1,2-hexanediol*, caprylic/capric triglyceride, vinyl dimethicone, pentylene glycol, bergamot oil, lavender Oil, Old Jujube Tree Leaf Oil, Orange Peel Oil, Sodium Hyaluronate (1521ppb)*, Mineral Water, Hydrolyzed Hyaluronic Acid (62ppb)*, Xylitol Glucoside, Xylitol, Hyaluronic Acid ( 3.5ppb)*, macadamia seed oil, olive oil, jojoba seed oil, grape seed oil, Actinaceae extract, caprylyl methicone, isoamyl laurate, acrylate/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, ammonium acryloyldimethyl Taurate/vpicopolymer, hydroxyacetophenone, tromethamine, glyceryl acrylate/acrylic acid copolymer, dimethiconol, adenosine, citric acid, cetearyl olivate, sorbitan olivate, sodium phytate , dipotassium glycyrrhizate, propanediol, benzyl glycol, hydrolyzed glycosaminoglycan*, hydroxypropyltrimonium hyaluronate (212ppb)*, sodium hyaluronate crosspolymer ( 101ppb)*, glyceryl glucoside, butylene glycol, ethylhexyl glycerin*, methyldiisopropylpropionamide, anhydroxylitol, sodium acetylated hyaluronate (10.2ppb)*, dipropylene glycol, sucrose Palmitate, Hydrogenated Lecithin, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate (1 ppb) *, Choles-24, Glyceryl Caprylate, Potassium Hyaluronate (0.2 ppb) *, Magnesium Chloride, Tetradecylaminobuty Roylvalylaminobutyric urea trifluoroacetate, ceramide NP, xanthan gum, limonene, linalool

Informacion shtesë

ml

70

Brand

Missha

Related Products