MISSHA Super Aqua Ultra Hyalron Cream

Sale

MISSHA Super Aqua Ultra Hyalron Cream

Çmimi origjinal qe: 3,000L.Çmimi i tanishëm është: 2,700L.

Shtoni 10 herë sasinë e hidratimit nga kujdesi për lëkurën me Super Aqua Hyalron me kompleksin e acidit hialuronik me 10 shtresa së bashku me niacinamidin, vajin e bergamotit, vajin e livandos dhe vajin e lëkurës së portokallit për të ndriçuar lëkurën tuaj.

Përshkrim

MISSHA Super Aqua Ultra Hyalron Cream
Shtoni 10 herë sasinë e hidratimit nga kujdesi për lëkurën me Super Aqua Hyalron me kompleksin e acidit hialuronik me 10 shtresa së bashku me niacinamidin, vajin e bergamotit, vajin e livandos dhe vajin e lëkurës së portokallit për të ndriçuar lëkurën tuaj.

Kremi freskues absorbohet shpejt në lëkurë për të rritur shkëlqimin e saj natyral.
Ai hidraton si dhe forcon lëkurën dhe mbron barrierën e saj.

Përdorimi

Masazhoni një sasi të përshtatshme në lëkurë si hapi i fundit i rutinës suaj bazë të kujdesit të lëkurës.

Ingredientët
Water, Butylene Glycol, Glycerin, Niacinamide, Phenyl Trimethicone, 1,2-Hexanediol, Cetyl Ethylhexanoate, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Pentylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Panthenol, Raffinose, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/​VP Copolymer, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Dimethicone/​Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Tromethamine, Carbomer, Cetearyl Glucoside, Acrylates/​C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Adenosine, Sodium Phytate, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Silica, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hibiscus Esculentus Extract, Lupinus Albus Seed Extract, Moringa Oleifera Seed Extract, Trehalose, Water, Glyceryl Glucoside, Pinus Sylvestris Leaf Oil, Propanediol, Hydrogenated Lecithin, Xylitylglucoside, Ceramide NP, Anhydroxylitol, Glucose, Sucrose Stearate, Xylitol, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Sucrose Palmitate, Benzyl Glycol, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Cholesterol, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Glyceryl Caprylate, Glycosphingolipids, Sodium Acetylated Hyaluronate, Actinidia Polygama Fruit Extract, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Potassium

Informacion shtesë

ml

70

Brand

Missha

Related Products