Missha Super Aqua Ultra Hyalron Cleansing Foam

-33%

Missha Super Aqua Ultra Hyalron Cleansing Foam

Çmimi origjinal qe: 1,500L.Çmimi i tanishëm është: 1,000L.

Një pastrues i butë dhe i fuqishëm që përmban 10 lloje të përbërjeve të acidit hialuronik për të depërtuar nëpër shtresa të lëkurës dhe për ta mbajtur atë të hidratuar.

SKU: 10319 Kategori: , , , , Etiketa: ,

Përshkrim

Missha Super Aqua Ultra Hyalron Cleansing Foam
Një pastrues i butë dhe i fuqishëm që përmban 10 lloje të përbërjeve të acidit hialuronik për të depërtuar nëpër shtresa të lëkurës dhe për ta mbajtur atë të hidratuar.
Ai siguron hidratim në lëkurë dhe formon një membranë që tërheq ujin nga jashtë.

Përdorimi
Pasi të keni lagur fytyrën me ujë merrni një sasi të përshtatshme në duar dhe krijoni shkumë. Masazhoni gjithë fytyrën dhe shpëlajeni tërësisht me ujë të vakët.

Ingredientët
Water, Glycerin, Myristic Acid, Stearic Acid, Lauric Acid, Potassium Hydroxide, Palmitic Acid, Potassium Cocoyl Glycinate, Coco-Glucoside, Glyceryl Stearate, Acrylates/​C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Sodium Cocoyl Isethionate, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Arachidic Acid, Disodium EDTA, Pinus Sylvestris Leaf Oil, 1,2-Hexanediol, Oleic Acid, Quillaja Saponaria Bark Extract, Propanediol, Citric Acid, Mannitol, Sodium Hyaluronate, Benzyl Glycol, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Ethylhexylglycerin, Sodium Acetylated Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Potassium Hyaluronate

Informacion shtesë

ml

200

Brand

Missha

Related Products