Missha Super Aqua Cell Renew Snail Cream

-33%

Missha Super Aqua Cell Renew Snail Cream

Çmimi origjinal qe: 4,700L.Çmimi i tanishëm është: 3,150L.

Missha Super Aqua Cell Renew Snail Cream, një krem premium që kujdeset për lëkurën e dëmtuar me anë të jargës së mahnitshme të kërmillit. Ky krem mbron dhe zbut lëkurën tuaj nga dëmtimet mjedisore dhe ofron hidratim të thellë, duke ndihmuar lëkurën tuaj të përmirësojë aftësitë e ruajtjes së moisturës.

SKU: 11402 Kategori: , , ,

Përshkrim

Missha Super Aqua Cell Renew Snail Cream
Një krem intensiv i formuluar me 3 përbërës kryesor, si: sekrecion i filtruar kermilli, ekstrakt i farës Baobab dhe molekula të pastra të ujit të thellë të detit. Një kombinim përfekt ku së bashku perqëndrohen për mbrojtjen dhe përmirësimin e lëkurës, duke i dhuruar kësaj të fundit vitalitetin e humbur. Përmban 70% koncentrat sekrecioni kërmilli për të shtuar hidratim intensiv, veti shëruese dhe qetësuese për një lëkurë të dëmtuar. Ndërsa, ekstrati i farave Baobab në bashkëveprim me molekulat e pastra të ujit të thellë të detit, ndihmojnë në balancimin dhe hidratimin e thellë të lëkurës nga thatësia. Nga ana tjetër, formulimi me glicerinë dhe ekstrakt kallus botanik, do të nxjerrë në pah një lëkurë më të re dhe të shndrritshme.
Efektiv për lëkurën e prirur ndaj akneve, por e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës, kjo formulë e absorbueshme lehtë siguron riparim të butë, efektiv dhe të shpejtë të lëkurës. Perfekt nëse vuani nga lëkura e e dëmtuar, dehidratuar, aknet, shenjat e plakjes dhe/ose toni i pajetë.

Përdorimi
Aplikoni si hapin e fundit të rutinës suaj të kujdesit të lëkurës në mbrëmje ose para kremit kundër diellit gjatë ditës, aplikoni një sasi të përshtatshme produkti në fytyrë dhe qafë. Masazhoni butësisht për të ndihmuar në përthithjen e produktit

Ingredientet
Një krem intensiv i formuluar me 3 përbërës kryesor, si: sekrecion i filtruar kermilli, ekstrakt i farës Baobab dhe molekula të pastra të ujit të thellë të detit. Një kombinim përfekt ku së bashku perqëndrohen për mbrojtjen dhe përmirësimin e lëkurës, duke i dhuruar kësaj të fundit vitalitetin e humbur. Përmban 70% koncentrat sekrecioni kërmilli për të shtuar hidratim intensiv, veti shëruese dhe qetësuese për një lëkurë të dëmtuar. Ndërsa, ekstrati i farave Baobab në bashkëveprim me molekulat e pastra të ujit të thellë të detit, ndihmojnë në balancimin dhe hidratimin e thellë të lëkurës nga thatësia. Nga ana tjetër, formulimi me glicerinë dhe ekstrakt kallus botanik, do të nxjerrë në pah një lëkurë më të re dhe të shndrritshme.

Informacion shtesë

ml

52

Brand

Missha

Related Products